28.11.2019 17:26

The Killers zaprosił 17-letniego perkusistę na scenę. Tak dobrego muzyka dawno nie słyszeliście [WIDEO]

Ten młody szaleniec wymiata lepiej na perkusji niż niejeden zawodowiec. Posłuchajcie, jak muzycy wykonali razem "For Reasons Unknown".

The Killers
foto: kadr z wideo

Marzycie o tym, żeby wejść na scenę i stanąć obok swojego ulubionego muzyka? Pewnemu nastolatkowi to się udało, a gdy już zasiadł za perkusją, nie mógł się od niej oderwać.

The Killers zaprosił 17-letniego perkusistę na scenę. Tak dobrego muzyka dawno nie słyszeliście [WIDEO]

The Killers zagrał 23 listopada 2019 na Fort Lauderdale’s Riptide Music Festival w USA. O koncercie zrobiło się głośno ze względu na 17-letniego fana zespołu. Nastolatek stał blisko sceny i miał transparent, dzięki czemu został zauważony przez frontmana The Killers. Wokalista zaprosił go na scenę i 17-letni Jayson zasiadł za perkusją, by przed 35 tys. widzów zagrać "For Reasons Unknown".

Myślicie, że młody perkusista miał tremę? Nic z tych rzeczy. Nastolatek zaczął wymiatać na bębnach i sami muzycy byli zaskoczeni, jak dobrym perkusistą jest ich młody fan.

U2
U2
Przeczytaj także Na koncercie U2 fan wskoczył na scenę. Bono obronił go przed ochroniarzami [WIDEO]

Od 2004 roku The Killers wydał pięć albumów studyjnych. Ich ostatni krążek, "Wonderful, Wonderful", zadebiutował na szczycie Billboard Album Charts. Nowy album zatytułowany "Imploding The Mirage" pojawi się wiosną 2020.

Zobacz także: The Killers pokazał granicę amerykańsko-meksykańską w klipie wyreżyserowanym przez Spike'a Lee

Tagi: Duperele The Killers