Kot strzela laserem z oczu, telefony atakują ludzi. Zobacz pokręcony klip The Offspring

01.04.2021 11:50
The Offspring Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

The Offspring podzielił się klipem do singla "Let The Bad Times Roll". W pokręconym teledysku zobaczymy atakującego młodych ludzi wirusa - brzmi znajomo?

Długo musieliśmy czekać na nowe wydawnictwo od The Offspring. Na pierwszy singiel wybrano kawałek "Let The Bad Times Roll", do którego teraz zaprezentowano surrealistyczny teledysk. Nowa płyta The Offspring zatytułowana również "Let The Bad Times Roll" ukaże się 16 kwietnia 2021.

Polecamy

The Offspring pokazał surrealistyczny klip do "Let The Bad Times Roll" [WIDEO]

W surrealistycznym klipie The Offspring grupa nastolatków zostaje zaatakowana przez telefony komórkowe, wygaszacze ekranu oraz tajemniczego wirusa… Aż chciałoby się powiedzieć: the kids aren’t allright:

Tytułowy kawałek "Let The Bad Times Roll" został napisany pod koniec 2019 i opowiada o zmianach zachodzących w USA. Jak stwierdza Dexter:

Jesteśmy w trakcie wyjątkowego okresu w historii, w którym światowi przywódcy, zanim powiedzieć „robimy, co w naszej mocy”, prędzej są skłonni powiedzieć „pier… to”. I to jest przerażające.

Nadchodząca płyta powstawała w ciągu ostatnich kilku lat w kilku lokalizacjach, m.in. w należącym do zespołu studia Huntington Beach w Kalifornii. Krążek będzie trzecim wydawnictwem The Offspring zrealizowanym z legendarnym producentem Bobem Rockiem.

Polecamy

The Offspring – "Let The Bad Times Roll": Tracklista:

 1. This Is Not Utopia
 2. Let The Bad Times Roll
 3. Behind Your Walls
 4. Army of One
 5. Breaking These Bones
 6. Coming For You
 7. We Never Have Sex Anymore
 8. In The Hall of the Mountain King
 9. The Opioid Diaries
 10. Hassan Chop
 11. Gone Away
 12. Lullaby
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.