The Offspring w farmerskiej wersji Steve’n’Seagulls

Aleksandra Degórska
28.12.2016 09:32
The Offspring w farmerskiej wersji Steve’n’Seagulls Fot. kadr z wideo

Nadszedł czas, aby fińscy farmerzy pokazali się w poppunkowym repertuarze. Jak w ich wykonaniu brzmi kawałek „Self Esteem”?

Ci szaleńcy z zimnego kraju wpadli na błyskotliwy pomysł, aby wziąć pod lupę rockowy oraz metalowy repertuar i zaprezentować go w zupełnie innej formie. W ruch zatem poszły akordeon, kontrabas, banjo czy mandolina. Efekt jest taki, że Steve’n’Seagulls zebrał fanów na całym świecie i ma już na swoim koncie dwa krążki - debiutancką płytę „Farm Machine” z 2015 roku oraz najświeższy krążek „Brothers in Farms”.

Właśnie na tym albumie pojawiły się covery numerów Iron Maiden czy Guns N' Roses. Nie zabrakło również kawałka The Offspring zatytułowanego „Self Esteem” z płyty „Smash”. Zobaczcie, jak brzmi ten numer na żywo w wykonaniu Steve’n’Seagulls - uśmiech gwarantowany!

Finowie wiedzą jak zaciekawić sobą słuchacza - kto bowiem mógł się spodziewać, że The Offspring sprawdziłby się również w takiej folkowej wersji. Zresztą na każdym koncercie kapela udowadnia, że jej występy są równie energetyczne co rockowe czy metalowe show.

Zespół ma napięty grafik w 2017 roku, bowiem od 20 stycznia rozpoczyna w Finlandii trasę koncertową. W planach kapela ma nie tylko koncerty w swojej ojczyźnie, ale również w USA, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Miejmy nadzieję, że Finowie odwiedzą wkrótce też nasz kraj.

Jak oceniacie „Self Esteem w wykonaniu Steve’n’Seagulls?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.