09.03.2015 14:31

The Police wystąpi na wielkim ekranie!

Brytyjski zespół przygotowuje się do premiery obrazu będącego wspomnieniem kariery kapeli widzianym oczami gitarzysty, Andy’ego Summersa. Obejrzyjcie zapowiedzi filmu!

The Police wystąpi na wielkim ekranie!
foto: materiały prasowe

„Can't Stand Losing You: Surviving The Police” to film oparty na autobiografii Andy’ego Summersa „One Train Later”. Zobaczcie najnowszą zapowiedź obrazu, a także tą, która pojawiła się w sieci 21 lutego 2015 roku!

Wczytywanie...

W „Can't Stand Losing You: Surviving The Police” będziemy mieli okazję zobaczyć archiwalne fotografie, a także te pochodzące z 2007 roku i trasy koncertowej zorganizowanej z okazji reaktywacji The Police. Andy Summers dał reżyserowi, Andy’emu Grieve’owi, dostęp do wielu zdjęć, które robił w trakcie wyjazdów z kapelą.

W jaki sposób rozpoczęła się przygoda Summersa z dokumentowaniem historii w taki właśnie sposób?

"

Zacząłem fotografować wszystko wokół siebie. Uwielbiam to uczucie, kiedy trzymam w ręku aparat. To jak dzierżenie broni. Fotografuję świat i pokazuje go w zupełnie innym wydaniu. W momencie, w którym wokół zespołu zaczynał robić się szum, uciekałem za obiektyw, mogłem się wycofać. "

Premiera filmu odbędzie się 20 marca 2015 roku w Los Angeles. Kiedy obraz ukaże na ekranach w Europie – tego na razie nie wiadomo.

Magda Słomka
Tagi: Rock News The Police