The Prodigy oddało hołd Keithowi Flintowi z okazji jego 50. urodzin

17.09.2019 15:01
The Prodigy oddało hołd Keithowi Flintowi z okazji jego 50. urodzin Fot. Avalon.red/REPORTER

Keith Flint zmarł w marcu 2019 roku i od tamtego czasu zespół The Prodigy jest pogrążony w żałobie. Teraz formacja zabrała głos z okazji 50. urodzin wokalisty.

The Prodigy oddało hołd swojemu przyjacielowi i wokaliście Keithowi Flintowi. Wszystko dlatego, że 17 września 2019 roku artysta obchodziłby swoje 50. urodziny. 

The Prodigy składa hołd Keithowi Flintowi

Pionierski zespół z Wielkiej Brytanii pokazał zdjęcia wokalisty z różnych czasów działalności zespołu, a także dołączył krótkie życzenia kierowane w stronę Flinta. Słowa zostały podpisane inicjałami L&M, co oznacza oczywiście imiona pozostałych członków The Prodigy, Liama Howletta i Maxima. Zobaczcie piękny hołd przygotowany przez przyjaciół Keitha Flinta:

Wszystkiego najlepszego Flinty! Nie ma dnia, podczas którego byśmy o tobie nie myśleli. Brakuje nam ciebie, bracie. Rozwal dach gdziekolwiek jesteś, matkoj*bco!

Przeczytaj także

Zmarły wokalista został znaleziony w marcu 2019 roku w swoim własnym domu w Essex. Według opublikowanej po śmierci autopsji, w organizmie Keitha Flinta znaleziono kokainę, alkohol oraz kodeinę. Przyczyną śmierci Flinta było powieszenie.

Zobacz także: The Prodigy podbija listy przebojów po śmierci Keitha Flinta

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.