13.07.2015 11:49

The Prodigy wszczyna walkę

Zespół The Prodigy zaprezentował teledysk do utworu „Get Your Fight On”. Gotowi na rave? Zobaczcie ten koncertowy klip, który kipi czystą energią.

The Prodigy wszczyna walkę
foto: kadr z wideo

Kawałek pochodzi z ostatniej płyty Brytyjczyków, czyli „The Day Is My Enemy”. Grupa udostępniła wcześniej obrazki do „Nasty”, „Wild Frontier” i „The Day Is My Enemy”, a także do „Wall Of Death”.

Od premiery szóstego studyjnego albumu kapeli minęło już parę miesięcy, ale muzycy nie pozwalają o sobie zapomnieć. Robią to w bardzo efektownym stylu przy światłach stroboskopów i przy zawrotnym tempie beatu. Przekonajcie się na własnej skórze, że z tymi freakami nie ma chwili na złapanie oddechu:

Utwór w warstwie muzycznej odwołuje się do wszystkiego co najlepsze w twórczości The Prodigy i tego co znamy z muzycznej przeszłości grupy. Potężne brzmienie syntezatorów, skandujące wokale i zapadające w pamięć partie pokręconych dźwięków, które przecież charakteryzowały też klasyczny już numer „Firestarter”. Tego kawałka możecie również posłuchać w nietypowej wersji, czyli w formie „brutalnej kołysanki”.

„Get Your Fight On” jako remix znajdzie się na EP-ce zespołu zatytułowanej „The Night Is My Friend”. Wejdzie ona do sprzedaży 31 lipca 2015 roku i zawierać będzie 5 utworów. Jakie to będą numery i jak będzie wyglądać okładka?

okładka

Tracklista:

  1. Get Your Fight On (Re Eq)
  2. AWOL (Strike One)
  3. Rhythm Bomb feat. Flux Pavilion (Edit)
  4. Rebel Radio (René LaVice's Start A Fucking Riot Remix)
  5.  The Day Is My Enemy (Caspa Remix)

Jak Wam się podoba teledysk do „Get Your Fight On”?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Prodigy