The Rolling Stones pierwszy raz od 50 lat zagrał cover na koncercie

09.07.2019 14:09
The Rolling Stones|undefined Fot. . kadr z wideo "Mercy, Mercy(1st Time Live Since 1969) & Rocks Off" Rolling Stones@Washington DC 7/3/19

The Rolling Stones 3 lipca 2019 roku zagrali koncert w Landover w stanie Maryland. W trakcie koncertu Mick Jagger zaskoczył całą publiczność.

21 czerwca 2019 roku The Rolling Stones zagrali pierwszy koncert od czasu operacji Micka Jaggera. Koncert miał miejsce w Chicago Soldier Field, a  wszyscy muzycy byli w naprawdę dobrej formie. Podczas tego koncertu zespół wykonał największe przeboje takie jak "Brown Sugar", "Jumpin' Jack Flash" czy "(I Can't Get No) Satisfaction". Zespół po raz pierwszy od 2002 roku zagrał również utwór "Sad Sad Sad".

The Rolling Stones pierwszy raz od 50 lat zagrał cover na koncercie

Tym razem przyszedł czas na cover. Podczas ostatniego koncertu w Maryland fani nie mogli wyjść z podziwu. Zespół zaprezentował cover popularnego utworu. Mowa o "Mercy Mercy" z repertuaru Don Covay & The Goodtimers.

Przeczytaj także

Wersja Stonesów tego utworu po raz pierwszy znalazła się na płycie "Out of Our Heads", która została wydana w 1965 roku. Muzycy wykonali ją po raz ostatni 5 lipca 1969 roku.

Trzeba przyznać, że "Mercy, Mercy" w wykonaniu The Rolling Stones brzmi naprawdę świetnie. To z pewnością nie jest ostatnia niespodzianka od zespołu. Ciekawe, co kapela przygotuje na kolejne koncerty.

Zobacz także: Mick Jagger udowodnił nagraniem, że wrócił do formy

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.