„The Show Must Go On” w babskiej wersji. Uczestniczka zachwyciła jury w talent show

Aleksandra Degórska
03.10.2018 14:26
„The Show Must Go On” w babskiej wersji. Uczestniczka zachwyciła jury w talent show Fot. kadr z wideo

Widać, że wokalistka mocno zainspirowała się Freddiem Mercurym. Jak wypadł jej występ w popularnym talent show?

Uczestnicy talent show dwoją się i troją, żeby zachwycić jury. Niektórzy sporo ryzykują stawiając wszystko na jedną kartę - np. wykonując trudny utwór, przy którym niejeden wokalista mógłby polec. 29-letnia Julia postanowiła jednak zgłosić się do ukraińskiego talent show i wykonać jeden z najtrudniejszych kawałków Queen - „The Show Must Go On”.

„The Show Must Go On” w babskiej wersji w talent show

Utwór pojawił się na ostatniej płycie Queen nagranej za życia Freddiego Mercury'ego. Album „Innuendo” ukazał się w lutym 1991 roku, kilka miesięcy przed śmiercią Freddiego Mercury'ego. Wokalista ukrywał przed światem informację, że choruje na AIDS, ale słuchając utworu „The Show Must Go On” fani od razu odczuli, że jest to swego rodzaju pożegnanie wokalisty.

Freddie niestety nigdy nie wykonał tego utworu na żywo. Ci, którzy zabierają się za zaśpiewanie „The Show Must Go On” zdają sobie sprawę, że jest to naprawdę legendarny utwór ważny dla fanów Queen - zatem nie wypada swoim wykonaniem go zniszczyć. Uczestniczka talent show jednak posiada silny głos i poradziła sobie z trudnym zadaniem.

Film „Bohemian Rhapsody”

Fani Queen już odliczają dni do premiery „Bohemian Rhapsody”, który opowiada o historii zespołu. Obraz pojawi się 2 listopada 2018 roku w kinach i we Freddiego wcielił się Rami Malek. Wraz ze zbliżającą się premierą pojawia się coraz więcej szczegółów oraz zdjęć z produkcji.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.