19.10.2015 14:27

„The Show Must Go On” w wersji rolników z Mołdawii

Takiego wydania utworu zespołu Queen jeszcze nie słyszeliście! Jak brzmi „The Show Must Go On” w wersji rolniczej?

„The Show Must Go On” w wersji rolników z Mołdawii
foto: kadr z wideo

Brian May i Freddie Mercury pisząc tekst tego utworu najprawdopodobniej pragnęli, by stał się ponadczasowy. Jednak czy muzycy spodziewali się, że kawałek ten będzie miał aż tak rażący zasięg?

Miliony ludzi na całym świecie w momentach porażki śpiewali pod nosem i zapewne śpiewać będą, że „przedstawienie musi trwać dalej”. Nie inaczej jest z rolnikami z Mołdawii, którzy postanowili nagrać cover utworu Queen.

Trzeba przyznać, że poniższy klip robi wrażenie... Starsi ludzie pracujący na polu, młodsi, którzy też wiedzą już, co to ciężka praca... Wąsy, gumiaki, chustki na głowie, traktory, a to wszystko w jednym z najbiedniejszych krajów naszego kontynentu. „The Show Must Go On” śpiewany ustami spracowanych przedstawicieli Europy Wschodniej brzmi jeszcze bardziej wiarygodnie.

Posłuchajcie utworu Queen w wersji rolników z Mołdawii!

Jeśli kochacie swojskie klimaty, ale chcielibyście się jednak rozweselić, polecamy Wam twórczość kapeli Steve’n’Seagulls. Grupa wykonuje popularne rockowe i metalowe kawałki w wiejskich wersjach, jak „Seek & Destroy” Metalliki, „Thunderstruck” i „You Shook Me All Night Long” AC/DC oraz wiele innych utworów zawartych na debiutanckim krążku zespołu, „Farm Machine”.

Podoba Wam się Queen w mołdawskim wydaniu? Szkoda, że to tylko reklama owoców...

Magda Słomka
Tagi: Duperele Queen