The Smashing Pumpkins i zaskakujący goście

Magda Słomka
19.11.2014 11:12
The Smashing Pumpkins i zaskakujący goście Fot. facebook.com

Zapowiedzi, single, nowa płyta. Co się z tym łączy? Trasa koncertowa! Billy Corgan postanowił zwerbować do niej ciekawych współpracowników…

Lider The Smashing Pumpkins zaprosił do wspólnego koncertowania perkusistę zespołu Rage Against The Machine, Brada Wilka oraz basistę grupy The Killers, Marka Stoemera. Muzycy będą wspierać Corgana w promowaniu najnowszej płyty, „Monuments To An Elegy”, która ukaże się już 9 grudnia 2014 roku. Frontman jest dobrej myśli.

Jesteśmy całkowicie zachwyceni i zdumieni, mając możliwość współpracy z Bradem i Markiem, którzy pomogą nam przy tych występach. Jeśli nasze próby mogą być jakimś wyznacznikiem, koncerty będą jedyne w swoim rodzaju.

Skoro o próbach mowa…

billy twitter

Gdzie zobaczycie zespół w nietypowym składzie?

Brad Wilk i Mark Stoerner dołączą do Billy'ego Corgana i Jeffa Schroedera, by zagrać na kameralnych koncertach w Berlinie, Londynie, Paryżu i Nowym Jorku. Zespół potwierdził też specjalne występy w telewizyjnym show „Jimmy Kimmel Live!”, a także w radiowej stacji KROQ z Los Angeles.

30.11 – Berlin - Kesselhaus
5.12 – Londyn  - Koko’s
6.12 – Paryż - Le Trabendo
8.12 – Nowy Jork - Webster Hall
14.12 – Los Angeles - The Forum (Almost Acoustic Christmas)

Jak dotąd nie wiadomo czy goście specjalni wystąpią na dalszej części trasy koncertowej. Informacje o składzie zespołu, miejscach i terminach koncertów mają ukazać się niebawem.

The Smashing Pumpkins udostępnił już trzy kawałki, które znajdą się na najnowszej płycie: „Tiberius”, „One And All” i „Being Beige”.

Czekamy na więcej!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.