27.02.2019 10:43

"The Sound of Silence" w wersji Disturbed na żywo. Tak zabrzmi cover na polskim koncercie grupy

Zobaczcie, jak Disturbed brzmi w utworze "The Sound of Silence" na swoich koncertach.

Disturbed
foto: kadr z wideo

Disturbed jest właśnie w trakcie trasy koncertowej promującej nowy album "Evolution". Oprócz nowych singli oraz starych hitów na występach kapeli nie brakuje również coverów, a trzeba przyznać, że Disturbed ma nosa do przeróbek znanych piosenek, m.in. Tears For Fears czy Genesis. Cover "The Sound of Silence" z repertuaru Simon & Garfunkel stał się prawdziwym przebojem Distrubed.

Jak "The Sound of Silence" brzmi na koncertach Disturbed?

Singiel Disturbed stał się bliski wielu Polakom, gdy został odtworzony podczas marszu milczenia w Gdańsku. Wówczas wielu mieszkańców żegnało swojego prezydenta Pawła Adamowicza. Polityk został zabity przez nożownika, który go zaatakował podczas 27. finału WOŚP. Cover "The Sound of Silence" wybrzmiał z Wieży Mariackiej podczas pogrzebu Pawła Adamowicza oraz pojawił się na zakończenie żałoby w Gdańsku.

Kadr z wideo do utworu "Sounds of Silence" Simon & Garfunkel
Kadr z wideo do utworu "Sounds of Silence" Simon & Garfunkel
Przeczytaj także "The Sound of Silence" w wersji Disturbed w Gdańsku. O czym opowiada tekst utworu? [POLSKIE TŁUMACZENIE]

Jak "The Sound of Silence" brzmi na żywo na koncertach Distrubed? Posłuchajcie, jak piosenka wypadła na ostatnich koncertach kapeli:

Disturbed zagra koncert w Polsce w 2019

Polska publiczność będzie mogła już niebawem usłyszeć cover "The Sound of Silence" na żywo. Disturbed odwiedzi nasz kraj 20 czerwca 2019 grając koncert na warszawskim Torwarze.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT DISTURBED <<

Zespół obiecuje, że na "Evolution World Tour" usłyszymy nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu - m.in, "Down With The Sickness" czy "Inside The Fire".

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Disturbed