The White Stripes wyda specjalne wydawnictwo z okazji 20-lecia debiutu

08.08.2019 15:54
The White Stripes wyda specjalne wydawnictwo z okazji 20-lecia debiutu Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Sprawdźcie, jakie rarytasy znajdziecie na nadchodzącym wydawnictwie związanym z 20-leciem debiutanckiej płyty The White Stripes.

The White Stripes wywrócił świat rocka w 1999 roku do góry nogami. Garażowe granie duetu przypadło do gustu wszystkim fanom rocka, którzy obawiali się, że w obrębie tego stylu nic ciekawego nie powstanie. Jak się jednak okazuje, wystarczyły dwie głowy pełne pomysłów, by stworzyć kawał naprawdę dobrej muzyki.  

The White Stripes wyda specjalne wydawnictwo z okazji 20-lecia debiutu

Wytwórnia Jacka White'a, Third Man Records, zapowiedziała ukazanie się wyjątkowego wydawnictwa z okazji 20-lecia debiutanckiej płyty duetu. Jeżeli jesteście zainteresowani "The White Stripes XX" to musicie zamówić to wydawnictwo do 31 października 2019. Co znajdziecie w środku? Oprócz materiału, który dobrze znamy z pierwszego albumu, usłyszymy również wcześniej niepublikowane odrzuty ze studia nagraniowego, DVD z dwóch koncertów The White Stripes w 1999 w Michigan, koncertówkę z Raleigh w Karolinie Północnej na winylu oraz 24-stronicową książkę ze zdjęciami czy tekstami piosenek.

Na wydawnictwie znajdziemy różne wersje piosenki "Dead Leaves and the Dirty Ground", jak również alternatywne wersje "Jimmy the Exploder", "I Fought Piranhas", "Screwdriver", "Sugar Never Tasted So Good" czy "Why Can’t You Be Nicer to Me?".

Przeczytaj także

Jack White nie zwalnia tempa i zaangażował się w kolejny muzyczny projekt - tym razem postanowił połączyć siły z Jackiem Blackiem, ale jak na razie nie znamy szczegółów ich współpracy.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.