17.05.2019 15:25

The Who zagrał "Won't Get Fooled Again" na dziecięcych instrumentach

Brytyjskie legendy rocka pojawiły się gościnnie w programie Jimmy'ego Fallona, gdzie wraz z zespołem The Roots zagrali "Won't Get Fooled Again" na dziecięcych instrumentach. Zobaczcie wideo.

The Who
foto: kadr z wideo

W połowie maja 2019 roku The Who rozpoczęło trasę "Movin' On Tour" w Nowym Jorku. W trakcie koncertu Roger Daltrey poprosił fanów o to, by nie palili marihuany, co spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony mediów. Stwierdził on bowiem, że osoby z audytorium "zje*ały mu wieczór". Cóż, definitywnie humor polepszył mu występ w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Przynajmniej widzów nie nazwał "je*anymi degeneratami".

The Who zagrało Won't Get Fooled Again na dziecięcych instrumentach

Panowie z zespołu pojawili się w studiu 30 Rock, gdzie wraz z Jimmym Fallonem i zespołem The Roots zagrali utwór "Won't Get Fooled Again". Zwrot akcji polega jednak na tym, że Pete Townshend i Roger Daltrey zagrali na dziecięcych instrumentach. Nagranie zdobyło ponad 200 tysięcy wyświetleń w ciągu niecałych 24 godzin od publikacji. Zobaczcie The Who grające jeden ze swoich największych przebojów na instrumentach dla dzieci:

Russ Gibb
Russ Gibb
Przeczytaj także Nie żyje twórca plotki, że Paul McCartney nie żyje

W podobnej akcji brała udział również Metallica i zespół Weezer, który zagrał z Fallonem i The Roots cover "Take on Me" z repertuaru A-HA. W programie amerykańskiego komika pojawili się również panowie z Aerosmith, a w internecie znajdziecie mnóstwo coverów rockowych kawałków w wykonaniu amatorów, którzy posiadają dziecięce instrumenty.

Tagi: Duperele The Who