12.05.2015 14:07

Thom Yorke na okładce irańskiego poradnika seksualnego?

Mieszkańcy Iranu mogą kupić w księgarniach poradnik dla panów, który dotyczy problemów z relacjami damsko-męskimi. Dziwnym trafem na okładce znalazł się wokalista Radiohead...

Thom Yorke na okładce irańskiego poradnika seksualnego?
foto: Brownpeopleareknickers, CC-BY-SA-3.0

Książka z wizerunkiem Thoma Yorke'a na okładce nazywa się „Małżeńskie i seksualne problemy mężczyzn. Obok jego twarzy znalazły się zdjęcia dwóch innych osób, które nie zostały rozpoznane. Muzyk nie skomentował dotąd obecności swojego zdjęcia na irańskiej książce. Skontaktowano się nawet z PR-owcami zespołu Radiohead, lecz nie udało się uzyskać od nich wypowiedzi na ten temat. 

Thom Yorke book

Okładka znalazła się w internecie, gdy opublikował ją użytkownik Twittera o nicku @Mehr_DaD. Twierdzi on, że znalazł tę książkę trzy lata temu w księgarni swojego ojca.

Twitter Thom Yorke

 

Jeżeli chcielibyście kupić poradnik ze zdjęciem Thoma Yorke'a, to nie należy on do najdroższych. Kosztuje 20 tys. irańskich riali czyli około 2 zł w przeliczeniu na polską walutę. Jest dostępna w internecie przez stronę adinehbook.com.

Nie wiemy, co Thom Yorke ma wspólnego z problemami seksualnymi i małżeńskimi. Wiemy natomiast, że w marcu wrócił wraz z zespołem Radiohead do studia, gdzie nagrywają następcę płyty „The King of Limbs” z 2011 roku. 26 września 2014 roku artysta wydał swoją solową płytę zatytułowaną „Tomorrow Modern’s Boxes”.

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Duperele Thom Yorke