27.04.2017 15:12

Thom Yorke wykonał latynoski hit „Gasolina”

Dokładnie chodzi tutaj o kawałek „Gasolina”, przy którym wokalista dosłownie oszalał wywijając bioderkami. Zresztą przekonajcie się sami!

Thom Yorke wykonał latynoski hit „Gasolina”
foto: LFI / Photoshot / Reporter / East News

Frontman Radiohead lubi wyginać śmiało ciało i często zalicza się go do jednych z najbardziej szalonych rockmanów jeśli chodzi o sceniczne ruchy. Na występach Radiohead nie można się nudzić, wystarczy spojrzeć na wokalistę i już człowiek ma powód do uśmiechu.

Thom Yorke porusza się na scenie w taki sposób, jakby strzelił w niego piorun, czy opętał diabeł... albo jedno i drugie jednocześnie. Jeżeli chodzi o formę, to wiele osób może tylko pomarzyć o tak gibkim ciele. Ktoś podpatrzył, że dzikie ruchy wokalisty podczas koncertu 17 kwietnia 2017 w Berkeley idealnie pasuję do latynoskiego hitu i stworzył ciekawe nagranie.

Kojarzycie utwór „Gasolina” twórcy Daddy Yankee? Zapewne ten latynoski hit obił się Wam o uszy, bo w 2004 był to taneczny przebój, który świecił triumfy na dyskotekach. W końcu latynoskie utwory dobrze nadają się jako podkład do kołysania bioderkami na potańcówkach.

Jednak nikt nie jest w stanie pobić Thoma, który przy tym akompaniamencie wychodzi sam z siebie:

Oczywiście ktoś dla żartu zmontował to wideo, podobnie jak w przypadku nagrania, w którym Wladimir Putin wykonał „Creep” Trzeba przyznać, że niektórzy naprawdę się nudzą... lepiej poćwiczyliby ruchy wokalisty, wyszłoby im na pewno na zdrowie. 

foto: giphy.com

Czy Radiohead powinien zacząć tworzyć latynoską muzykę?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Radiohead Thom Yorke