03.07.2017 16:45

„Thunderstruck” AC/DC podłożony pod scenę z Adolfem Hitlerem

Choć te nagranie ma już parę lat, to nadal robi piorunujące wrażenie, zresztą przekonajcie się sami.

„Thunderstruck” AC/DC podłożony pod scenę z Adolfem Hitlerem
foto: kadr z wideo

W 2004 roku pojawił się film „Upadek”, który pokazał ostatnie dni życia Adolfa Hitlera w zdobywanym przez wojska radzieckie Berlinie. Akcja filmu zaczyna się w bunkrze w Kancelarii Rzeszy. Obraz otrzymał nominację do Oscara, ale film zdobył popularność dzięki pewnej scenie.

W momencie, gdy Hitler dowiaduje się o tym, że atak Steinera nie doszedł do skutku wpada w furię. Właśnie pod tą sceną podkładane są inne monologi czy nawet utwory powodując naprawdę groteskowe widowisko.

Jakiś żartowniś w ten właśnie sposób stworzył już jakiś czas temu wideo, w którym Hitler wyśpiewuje „Thunderstruck”. Po obejrzeniu takiego wideo człowiek ma naprawdę mieszane uczucia:

Choć może nie wypada, to jednak trudno nie uśmiechnąć się przy takim wideo. Jak widać niektórzy mają dużo wolnego czasu i potrafią wpaść na pokręcone pomysły tworząc naprawdę dziwne filmy.

Mało Wam dziwnych coverów „Thunderstruck”? Pewien gitarzysta wykonał numer AC/DC używając pralki zamiast perkusji. Coverem zagranym na banjo już nikim nie zdziwisz, ale mamy dla Was zestawienie 5 naprawdę dziwnych interpretacji klasyka AC/DC.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele AcDc