TikToker zaprezentował doskonałą wersję hitu Slipknot w stylu country

25.08.2020 13:31
TikToker zaprezentował doskonałą wersję hitu Slipknot w stylu country Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

TikToker Alex Melton nagrywa znane rockowe kawałki przekształcając je w potencjalne hity country. Muzyk wziął na warsztat między innymi utwór Slipknot.

Alex Melton założył profil na TikToku, aby przekonać użytkowników portalu do muzyki country. W wielu kręgach gatunek cieszy się złą sławą, jednak muzyk stara się poszerzać horyzonty obserwujących. Najwyraźniej najbardziej zależy mu na zmianie podejścia do kowbojskich klimatów fanów rocka i metalu.

Slipknot w wersji country. Nagranie podbija TikToka

Artysta zamieszcza w swoich mediach społecznościowych covery znanych kapel rockowych i metalowych. Aranżacje Meltona są jednak wyjątkowe. Każda z branych przez niego na warsztat piosenek natychmiast przenosi nas na południe Stanów Zjednoczonych.

Przeczytaj także

W repertuarze muzyka znajdziemy znane każdemu milenialsowi kapele takie jak Metro Station, blink-182, Sum 41 czy Panic! At The Disco. Ostatnie nagranie jakie umieścił na TikToku cieszy się dużym zainteresowaniem. Artysta przerobił na modłę country znany utwór Slipknot "Duality".

Utwór "Duality" pojawił się w 2004 roku na albumie "Vol. 3: (The Subliminal Verses)" wydanym przez Roadrunner Records. Kompozycja została w całości napisana przez Coreya Taylora, a produkcją kawałka zajął się rozchwytywany Rick Rubin.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.