Till Lindemann i Richard Kruspe nagrali hit Elvisa Presleya. Cover trafi na nową płytę Emigrate

18.10.2021 19:55
Till Lindemann z Rammsteina Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Muzycy grupy Rammstein śpiewają Elvisa Presleya? Musicie tego posłuchać!

Richard Kruspe niedługo wyda kolejny album w ramach swojego projektu Emigrate. Krążek "The Persistence of Memory" ukaże się 5 listopada 2021 i dotychczas mogliśmy usłyszeć chociażby "You Can't Run Away". Nadszedł czas na kolejny singiel i tym razem w utworze usłyszymy wokalistę Rammsteina, Tilla Lindemanna.

Polecamy

Till Lindemann i Richard Kruspe nagrali hit Elvisa Presleya. Cover trafi na nową płytę Emigrate 

Panowie z Rammsteina wzięli na warsztat przebój "Always on my Mind". Piosenka została nagrana przez B.J. Thomasa w 1970 roku, ale to właśnie wersja Elvisa Presleya jest tą najbardziej znaną. Dotychczas covery "Always on my Mind" nagrali chociażby Pet Shop Boys czy Michael Buble, teraz do tej listy dołączy Richard Kruspe oraz Till Lindemann. Posłuchajcie, jak popularna piosenka brzmi w ich wykonaniu:

Nadchodząca płyta "The Resistence of Memory" to 9 utworów, na które składają się pomysły Richarda z ostatnich dwóch dekad. Industrial rock, rock z elementami elektronicznymi, a do tego duża dawka mocnych melodii – to wszystko znajdą fani na nowym albumie Emigrate.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.