Till Lindemann opublikował szokujący teledysk do utworu "Knebel"

02.11.2019 14:32
Till Lindemann|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista Rammstein pokazał klip do utworu "Knebel". Wideo trafiło do sieci w dwóch wersjach: pełnej oraz ocenzurowanej.

Till Lindemann pochwalił się najnowszym klipem promującym album "F&M", który ukaże się 22 listopada 2019 roku. Teledysk z miejsca zyskał miano  jednego z najmocniejszych klipów w karierze muzyka.

"Knebel": Szokujące wideo grupy Lindemann

W 2013 roku Till Lindemann (Rammstein) razem z Peterem Tägtgrenem (Pain, Hypocrisy) powołali do życia projekt Lindemann. Po dwóch latach kapela wydała debiutancki album, na którym znajdują się piosenki w języku angielskim. Na "Skills in Pills" pojawiło się 10 kompozycji, a singlem promującym krążek był "Praise Abort".

Fani nie mogą się doczekać kolejnego wydawnictwa muzyków, którego premiara zapowiedziana jest na druga połowę listopada. Tymczasem muzycy zaprezentowali właśnie kolejny singiel wspólnego projektu zatytułowany "Knebel".

Ocenzurowana wersja klipu trafiła na serwis YouTube:

Teledysk w reżyserii Zorana Bihaca został zrealizowany w Niemczech oraz Rosji. Twórca starannie wybrał bardzo ciekawe i mroczne lokalizacje. Ze względu na szokującą treść klipu, nieocenzurowana wersja wideo będzie do odtworzenia wyłącznie raz na stronie knebel.tv.

To naprawdę jeden z najtrudniejszych filmów, jakie zespół kiedykolwiek nakręcił

- czytamy w komunikacie prasowym.

Nie ma wątpliwości, że "Knebel" to z najmocniejszych klipów, jakie kiedykolwiek zrealizowali artyści. W nieocenzurowanej wersji filmu Lindemann i Tägtgren po raz kolejny przekroczyli bariery dobrego smaku, przy których uznawane za kontrowersyjne klipy Rammastin wydają się średnio szokujące.

Rammstein w Polsce w 2020 roku

Till Lindemann przyjedzie do Polski już w przyszłym roku, a Rammstein ponownie zagra w Polsce. Zespół wróci do nas 17 lipca 2020 roku i wystąpi na warszwskim PGE Narodowym. Rammstein zagra w stolicy z okazji drugiej części trasy "Stadium Tour".

Zobacz również: Profesor z Uniwersytetu Oksfordzkiego wyjaśnia, o czym opowiada nowy klip Rammsteina

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.