Till Lindemann pokazał swoją matkę. Zobacz wzruszające zdjęcie

30.08.2019 12:48
Till Lindemann z Rammsteina|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Frontman Rammsteina podzielił się rodzinną fotografią na swoim Instagramie.

Rammstein zakończył swoją trasę koncertową zaplanowaną na 2019, w ramach której zagrał w lipcu w Chorzowie i teraz nadszedł czas na odpoczynek oraz naładowanie baterii przed kolejną trasą, która wystartuje w 2020. W przyszłym roku Rammstein zagra w Warszawie 17 lipca 2020.

Till Lindemann pokazał swoją matkę. Zobacz wzruszające zdjęcie

Till Lindemann postanowił się wyciszyć i spędzić wolny czas z najbliższymi. 56-letni muzyk podzielił się zdjęciem ze swoją matką Brigitte "Gitta" Lindemann. Jak podaje Ostsee-Zeitung jego matka mieszka na wsi między gminami Bad Kleinen i Bobitz niedaleko jeziora. W latach 1992-2002 pracowała jako dziennikarka w NDR, jej mąż Werner zmarł w 1993.

Zobaczcie rodzinną idyllę na zdjęciu udostępnionym przez Tilla Lindemanna:

Przeczytaj także

Till Lindemann wyda 2. solowy album

W ramach projektu Lindemann, który współtworzą Till Lindemann oraz Peter Tagtgren z Pain i Hypocrisy, dotychczas ukazał się album "Skills in Pills" w 2015 oku. Peter Tagtgren podzielił się na swoim profilu na Facebooku informacją, że kolejny krążek projektu Lindemann jest już nagrany i ukaże się jeszcze w 2019 roku.

Zobacz także: Till Lindemann rapuje w stroju japońskiej uczennicy w klipie do "Mathematik" 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.