Till Lindemann z Rammstein oskarżony o napaść w niemieckim barze

Joanna Chojnacka
12.06.2019 16:24
Till Lindemann|undefined Fot. BabiradPicture/REX/Shutterstock

Wokalista grupy Rammstein, Till Lindemann rzekomo rozbił nos jednego z klientów baru w Niemczech, gdy ten obraził jego dziewczynę.

8 czerwca 2019 roku grupa Rammstein zagrała koncert w Monachium. "Deutsche Welle" podało, że po koncercie Till Lindemann przebywał w hotelowym barze, gdzie rzekomo wdał się w kłótnię z innym mężczyzną wynajmującym tam pokój, a następnie go uderzył.

Rammstein: Till Lindemann oskarżony o napaść 

Domniemaną ofiarą wokalisty Rammstein jest ponoć 54-letni mężczyzna z Hamburga, który miał obrazić dziewczynę piosenkarza i zasugerować, że jest prostytutką. Lana opowiedziała w rozmowie z "Bild" o zdarzeniu:

Powiedział do mnie "Zapłacę ci podwójnie" po angielsku.

Lindemann podobno zareagował natychmiast i zażądał od mężczyzny przeprosin. W odpowiedzi tamten podobno zacisnął pięści i zaproponował, żeby wokalista Rammstein podszedł do drzwi. W tym momencie Lindemann rzekomo uderzył mężczyznę łokciem w twarz i zostawił go z zakrwawionym nosem i być może złamaną szczęką.

Przeczytaj także

Dzień po tym jak niemieckie media zaczęły nagłaśniać sytuację, była dziewczyna wokalisty Rammstein, 29-letnia Sophia Thomalla, z którą Lindemann był w związku przez 5 lat, broniła byłego partnera w rozmowie z "Bild":

Till jest najbardziej uprzejmą osobą jaką znam. Jeśli faktycznie zareagował tak agresywnie, na pewno miał ku temu powód.

Rammstein w Polsce

Grupa Rammstein już wkrótce zagra kolejny koncert w Polsce. Muzycy wystąpią 24 lipca 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wierni fani formacji przygotowali z tej okazji akcję, która ma sprawić, że członkowie zespołu zapamiętają tę imprezę na dłużej. 

Zobacz też: Muzyka metalowa vs licealiści. Czy rozpoznali Rammsteina?

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.