12.06.2019 16:24

Till Lindemann z Rammstein oskarżony o napaść w niemieckim barze

Wokalista grupy Rammstein, Till Lindemann rzekomo rozbił nos jednego z klientów baru w Niemczech, gdy ten obraził jego dziewczynę.

Till Lindemann
foto: BabiradPicture/REX/Shutterstock

8 czerwca 2019 roku grupa Rammstein zagrała koncert w Monachium. "Deutsche Welle" podało, że po koncercie Till Lindemann przebywał w hotelowym barze, gdzie rzekomo wdał się w kłótnię z innym mężczyzną wynajmującym tam pokój, a następnie go uderzył.

Rammstein: Till Lindemann oskarżony o napaść 

Domniemaną ofiarą wokalisty Rammstein jest ponoć 54-letni mężczyzna z Hamburga, który miał obrazić dziewczynę piosenkarza i zasugerować, że jest prostytutką. Lana opowiedziała w rozmowie z "Bild" o zdarzeniu:

"

Powiedział do mnie "Zapłacę ci podwójnie" po angielsku. "

Lindemann podobno zareagował natychmiast i zażądał od mężczyzny przeprosin. W odpowiedzi tamten podobno zacisnął pięści i zaproponował, żeby wokalista Rammstein podszedł do drzwi. W tym momencie Lindemann rzekomo uderzył mężczyznę łokciem w twarz i zostawił go z zakrwawionym nosem i być może złamaną szczęką.

Rammstein
Rammstein
Przeczytaj także Jak pachnie Rammstein? Kapela zaprezentowała perfumy Kokain

Dzień po tym jak niemieckie media zaczęły nagłaśniać sytuację, była dziewczyna wokalisty Rammstein, 29-letnia Sophia Thomalla, z którą Lindemann był w związku przez 5 lat, broniła byłego partnera w rozmowie z "Bild":

"

Till jest najbardziej uprzejmą osobą jaką znam. Jeśli faktycznie zareagował tak agresywnie, na pewno miał ku temu powód. "

Rammstein w Polsce

Grupa Rammstein już wkrótce zagra kolejny koncert w Polsce. Muzycy wystąpią 24 lipca 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wierni fani formacji przygotowali z tej okazji akcję, która ma sprawić, że członkowie zespołu zapamiętają tę imprezę na dłużej. 

Zobacz też: Muzyka metalowa vs licealiści. Czy rozpoznali Rammsteina?

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Rammstein