21.11.2018 17:21

Till Lindemann z Rammstein wystąpi w hip-hopowym teledysku. Będzie rapował?

Jak brzmi rapujący Till Lindemann? Być może już wkrótce się przekonamy. Wokalista Rammstein najprawdopodobniej nakręci teledysk z raperem znanym jako Haftbefehl.

Till Lindemann
foto: Romana Makówka

Aykut Anhan znany publiczności jako Haftbefeh to niemiecki raper, który według śledztwa fanów Rammstein zaprosił wokalistę grupy do udziału w jego teledysku, który najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne 25 grudnia 2018 roku.

Til Lindemann w hip-hopowym teledysku

Według doniesień belgijskiego fanklubu zespołu klip do utworu "Mathematik", w którym ma wystąpić Lindemann, został nakręcony w berlińskim klubie Astra Kulturhaus. Jego reżyserem jest Zoran "Zoki" Bihac. Z kolei członkowie autoryzowanego, polskiego fanklubu Rammstein Feuerrader.pl, zauważyli, że wokalista ich ulubionego zespołu odwiedził także studio w Berlinie, w którym zrobił sobie zdjęcie z DJem DeSue (współpracującym z Haftbefehem). Może to oznaczać, że wokalista użyczy raperowi w utworze także swojego głosu i będzie rapował.

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Grupa Rammstein ruszy w 2019 roku w swoją pierwszą stadionową trasę koncertową. Obejmie ona także Polskę. Zespół wystąpi na stadionie Śląskim w Chorzowie 24 lipca 2019 roku. Bilety na wydarzenie trafiły do ogólnej sprzedaży 8 listopada 2018 roku. Trasa cieszy się tak dużą popularnością, że bilety na koncerty wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Doszło nawet do tego, że zdesperowani fani grupy, piszą w sprawie wejściówek do byłej dziewczyny wokalisty Tilla Lindemanna.

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Rammstein Till Lindemann