Till Lindemann z Rammsteina jednak nie ma koronawirusa. Niemieckie media opublikowały sprostowanie [AKTUALIZACJA]

27.03.2020 13:11
Till Lindemann|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Niemieckie media donoszą, że wokalista grupy Rammstein zachorował na COVID-19. Muzyk podobno przebywa na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Berlinie.

AKTUALIZACJA

Po kilku godzinach od publikacji artykułu na temat rzekomego zarażenia przez Tilla Lindemanna koronawirusem, niemiecki Bild opublikował sprostowanie. Tym razem na stronie czytamy, że wokalista trafił na oddział intensywnej terapii z objawami COVID-19, jednak testy laboratoryjne wykluczyły koronawirusa. Muzyk w piątek zostanie przeniesiony na inny oddział.

Grono znanych sportowców, polityków, gwiazd kina i muzyki zarażonych koronawirusem niebezpiecznie się poszerza. Choroba nie wybiera i atakuje każdego, kto ma kontakt z niebezpiecznym wirusem. Na COVID-19 zachorował już aktor Tom Hanks, zakażenia dotarły też do rodziny królewskiej - zakażony został Książę Karol. Niedawno dowiedzieliśmy się także o natychmiastowej izolacji premiera Wielkiej Brytanii, Borisa Johnsona, który również zaraził się koronawirusem.

Till Lindemann z Rammsteina zarażony koronawirusem

Jak donoszą niemieckie media, do grona zakażonych koronawirusem dołączył wokalista Rammsteina. Till Lindemann wrócił z koncertów w Moskwie i zaczął odczuwać objawy pasujące do COVID-19. 57-letni muzyk miał gorączkę i trafił na oddział intensywnej terapii w jednym ze szpitali w Berlinie. Jak czytamy w tabloidzie "Bild", artysta jest w stanie stabilnym, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przeczytaj także

Muzyk wrócił 15 marca z trasy koncertowej, podczas której występował  w Rosji. Zagrał tam kilka koncertów ze swoim solowym projektem Lindemann. Poza obecnością koronawirusa u wokalisty zdiagnozowano także zapalenie płuc, dlatego artysta trafił na oddział intensywnej terapii. Lider Rammsteina został poddany koniecznej kwarantannie. 

Posłuchaj podcastu

Zobacz też: Gwiazda Marvela przeprosiła za swoją postawę względem kwarantanny: "myślałam, że uspokajam histerię" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.