Till Lindemann z klipem do rosyjskiej piosenki. W teledysku pokazano piękno Ermitażu

10.05.2021 14:31
Till Lindemann z Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak prezentuje się klip do utworu "Lubimiy Gorod". Wideo zostało nagrane w pięknym muzeum w Petersburgu.

Rammstein i solowa twórczość Tilla Lindemanna mają wielu fanów w Rosji. Nic zatem dziwnego, że wokalista formacji jest zapraszany do rosyjskich projektów. Ostatnio Lindemann połączył siły z rosyjskim reżyserem Timurem Bekmambetovem przy filmie "V2 – Escape Froom Hell", którego premiera odbyła się 29 kwietnia 2021. Niemiecki muzyk nagrał własną wersję piosenki z lat 40. "Lubimiy Gorod" (po. "Ukochane miasto"). Kawałek doczekał się wyjątkowego klipu.

Polecamy

Till Lindemann pokazał klip do rosyjskiej piosenki. Teledysk nagrano w Ermitażu

Balladę "Lubimiy Gorod" napisał Yevgeniy Dolmatovsky (tekst) i Nikita Bogoslovsky. Pierwszy raz wybrzmiała w 1939 roku i wykonał ją Mark Bernes. W wersji Lindemanna można usłyszeć orkiestrę, zaś teledysk został zrealizowany w słynnym Ermitażu w Petersburgu. Zobaczcie, jak prezentuje się ten klip.

Film "V2 – Escape From Hell" to dramat rozgrywający się w trakcie II wojny światowej. W filmie pokazano historię sowieckiego pilota, który został schwytany przez niemieckich żołnierzy. Udaje mu się jednak uciec z obozu koncentracyjnego położonego na wyspie Uznam na morzu bałtyckim. W tym celu ukradł samolot. Piosenka "Lubimiy Gorod" w wykonaniu Tilla Lindemanna pojawi się w międzynarodowej wersji filmu, nie w tej prezentowanej w Rosji.

Polecamy

Lindemann z koncertówką "Live in Moscow"

Lindemann zapowiedział koncertowe wydawnictwo zarejestrowane w Moskwie zatytułowane po prostu "Live in Moscow". Płyta ukaże się 21 maja 2021 i co więcej zapis koncertu trafi do w kin. Niestety jak na razie nie potwierdzono, by film pojawił się w polskich kinach w późniejszym terminie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.