Till Lindemann z nowym utworem "Ich hasse Kinder" na Dzień Dziecka [WIDEO]

01.06.2021 16:05
Till Lindemann z Rammstein Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy kawałek Tilla Lindemanna "Ich hasse Kinder", w którym pokazano radziecką szkołę.

Ach ten Till Lindemann, lubi szokować, wywoływać kontrowersje i wychodzi mu to naprawdę efektownie. Dzień Dziecka przywitał udostępniając utwór "Ich hasse Kinder", czyli "Nienawidzę dzieci". Kawałek został wyprodukowany przez Sky Van Hoffa, który pracował z Rammsteinem nad ostatnią płytą zespołu. Natomiast za teledysk do nowego kawałka odpowiada Serghey Grey - to on wyreżyserował najnowszą koncertówkę Lidemanna "Live in Moscow".

Polecamy

Till Lindemann z nowym utworem "Ich Hasse Kinder" na Dzień Dziecka [WIDEO]

Klip do nowej piosenki Tilla Lindemanna został nagrany w Moskwie. Przenosimy się do czasów Związku Radzieckiego i szkoły, w której dzieciaki dręczą małego Lindemanna. Gdy dorasta, zaczyna zabijać po kolei osoby, które się nad nim znęcały w dzieciństwie. Sporo dzieje się w tym klipie - nawet popiersie Lenina płacze krwawymi łzami.

Fizyczne wydanie singla ukaże się 9 lipca 2021w formie CD oraz płyty winylowej i już teraz wydawnictwo można zamówić na stronie Rammsteina. Tymczasem Lindemann promuje swoją koncertówkę "Live in Moscow", która ukazała się 21 maja 2021. W wielu państwach zapis koncertu pokazano w kinach, niestety na razie nie zapowiedziano pokazów w Polsce.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.