Till Lindemann z nowym utworem "Ich hasse Kinder" na Dzień Dziecka [WIDEO]

01.06.2021 16:05
Till Lindemann z Rammstein Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy kawałek Tilla Lindemanna "Ich hasse Kinder", w którym pokazano radziecką szkołę.

Ach ten Till Lindemann, lubi szokować, wywoływać kontrowersje i wychodzi mu to naprawdę efektownie. Dzień Dziecka przywitał udostępniając utwór "Ich hasse Kinder", czyli "Nienawidzę dzieci". Kawałek został wyprodukowany przez Sky Van Hoffa, który pracował z Rammsteinem nad ostatnią płytą zespołu. Natomiast za teledysk do nowego kawałka odpowiada Serghey Grey - to on wyreżyserował najnowszą koncertówkę Lidemanna "Live in Moscow".

Polecamy

Till Lindemann z nowym utworem "Ich Hasse Kinder" na Dzień Dziecka [WIDEO]

Klip do nowej piosenki Tilla Lindemanna został nagrany w Moskwie. Przenosimy się do czasów Związku Radzieckiego i szkoły, w której dzieciaki dręczą małego Lindemanna. Gdy dorasta, zaczyna zabijać po kolei osoby, które się nad nim znęcały w dzieciństwie. Sporo dzieje się w tym klipie - nawet popiersie Lenina płacze krwawymi łzami.

Fizyczne wydanie singla ukaże się 9 lipca 2021w formie CD oraz płyty winylowej i już teraz wydawnictwo można zamówić na stronie Rammsteina. Tymczasem Lindemann promuje swoją koncertówkę "Live in Moscow", która ukazała się 21 maja 2021. W wielu państwach zapis koncertu pokazano w kinach, niestety na razie nie zapowiedziano pokazów w Polsce.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.