Till Lindemann zachęca do weganizmu. Wokalista zjadł roślinnego burgera udając Andy'ego Warhola [WIDEO]

04.01.2021 16:10
Till Lindemann z Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Till Lindemann zjada wegańskiego burgera niczym Andy Warhol. Zobacz przedziwny spot reklamowy z muzykiem grupy Rammstein.

Till Lindemann postanowił przejść na weganizm? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne - muzyk Rammsteina polubił roślinne burgery i namawia, by w styczniu zrobić sobie przerwę od mięsa. Brzmi to dosyć ciekawie, szczególnie, że to właśnie Lindemann śpiewał o kanibalizmie... cóż, ten wokalista nigdy nie przestanie nas zaskakiwać.

Polecamy

Till Lindemann zachęca do weganizmu. Wokalistka zjadł roślinnego burgera udając Andy'ego Warhola [WIDEO]

Firma LikeMeat postanowiła zwerbować Tilla Lindemanna do swojego 5-minutowego wideo, w którym muzyk je roślinnego burgera. Pamiętacie performance Andy'ego Warhola? Artysta przez kilka minut jadł hamburgera. Podobnie uczynił Lindemann, który nawet założył białą perukę, by upodobnić się do mistrza pop-artu.

Polecamy

Lindemann twierdzi, że roślinny burger smakuje jak mięsny i zachęca do akcji Veganuary, by w styczniu 2021 ograniczyć spożycie mięsa na rzecz diety roślinnej. Weźmiecie udział w tym wyzwaniu?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.