Till Lindemann zapowiada cover utworu z lat 20. Podjął współpracę ze skrzypkiem Davidem Garrettem

04.12.2020 09:57
Till Lindemann Fot. shutterstock.com

Lider grupy Rammstein podjął współpracę ze znanym skrzypkiem Davidem Garrettem. Muzycy nagrali wspólny cover utworu "Alle Tage Ist Kein Sonntag".

Wokalista grupy Rammstein, Till Lindemann ma na koncie również ciekawą karierę solową. Tym razem podjął współpracę ze skrzypkiem Davidem Garrettem, z którym nagrał cover utworu z lat 20.

Till Lindemann rok temu opublikował drugi album solowego projektu sygnowanego nazwiskiem muzyka. "F&M" spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, jednak nie obyło się też bez afer i kontrowersji wokół dzieła. Pod ogniem krytyki wylądował teledysk "Platz Eins", w którym pojawiły się mocne sceny erotyczne. Kilka tygodni temu, muzyk poinformował, że zakończył współpracę z Peterem Tagtgrenem, z którym tworzył projekt. Wiadomość zszokowała fanów obu muzyków.

Polecamy

Till Lindemann w coverze "Alle Tage Ist Kein Sonntag"

Tym razem Lindemann powraca z nową dawką muzyki. Wokalista zaprosił do współpracy jednego z najpopularniejszych na świecie skrzypków, który zaczął grać na instrumencie w wieku zaledwie czterech lat, Davida Garretta. Artyści wspólnie nagrali utwór "Alle tage Ist Kein Sonntag", którego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej:

Kompozycja nie jest autorskim dziełem muzyków. To utwór cieszący się ogromną popularnością w latach 20. oraz 30. Pochodzi z 1922 roku i został skomponowany przez Carla Ferdinandsa i Carla Clewinga. Piosenkę wykonywali tacy artyści jak Fritz Wunderlich czy bardziej znana w Polsce Marlene Dietrich.

Lindemann -  "Alle tage Ist Kein Sonntag". Kiedy premiera?

Utwór trafi na limitowany singiel, który będzie miał swoją premierę już 11 grudnia 2020 roku. Na płycie oprócz coveru znajdzie się także jego specjalny remix.

Polecamy
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.