11.05.2017 15:21

Tłumaczka języka migowego ukradła show Snoop Dogga

Raper musi uważać na tę panią, bo kobieta skupiła na sobie uwagę większości widowni. Dlaczego? Zobaczcie wideo i przekonajcie się sami, jak rozrywkowa jest ta tłumaczka.

Tłumaczka języka migowego ukradła show Snoop Dogga
foto: kadr z wideo

Wprawdzie o Snoop Doggu nie piszemy często o Antyradio.pl, ale ostatnio wspominaliśmy o nim w kontekście Rock and Roll Hall of Fame, bowiem muzyk wprowadził Tupaca Shakura do galerii sław. Co więcej raper już wkrótce połączy siły z Linkin Park podczas jesiennej trasy koncertowej po Zachodnim Wybrzeżu, która startuje 14 października 2017 w Seattle. Może zatem artysta zdecyduje się na mocniejsze brzmienia?

Jego koncerty cieszą się sporym zainteresowaniem, ale nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się podczas jednego z ostatnich występów w Nowym Orleanie. Holly Maniatty jest tłumaczem język migowego i kobieta naprawdę włożyła całe swoje serce w pracę. W internecie robi furorę nagranie, w którym widać, jak podczas „P.I.M.P.” kobieta energetycznie buja się w rytm muzyki i tłumaczy tekst utworu na język migowy.

Zobaczcie ją w akcji:

W konsekwencji tłumaczka skradła show i jak widać sporo osób nagrywało właśnie ją, a nie rapera. Zobaczcie również wideo wykonane podczas utworu „All I Do Is Win”:

Patrząc na komentarze pod tymi filmikami można stwierdzić jedno - kobieta naprawdę kocha taką muzykę całym swoim sercem. Miło jest popatrzeć na takie osoby pełne pozytywnej energii.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele