Tłumaczka języka migowego ukradła show Snoop Dogga

Aleksandra Degórska
11.05.2017 15:21
Tłumaczka języka migowego ukradła show Snoop Dogga Fot. kadr z wideo

Raper musi uważać na tę panią, bo kobieta skupiła na sobie uwagę większości widowni. Dlaczego? Zobaczcie wideo i przekonajcie się sami, jak rozrywkowa jest ta tłumaczka.

Wprawdzie o Snoop Doggu nie piszemy często o Antyradio.pl, ale ostatnio wspominaliśmy o nim w kontekście Rock and Roll Hall of Fame, bowiem muzyk wprowadził Tupaca Shakura do galerii sław. Co więcej raper już wkrótce połączy siły z Linkin Park podczas jesiennej trasy koncertowej po Zachodnim Wybrzeżu, która startuje 14 października 2017 w Seattle. Może zatem artysta zdecyduje się na mocniejsze brzmienia?

Jego koncerty cieszą się sporym zainteresowaniem, ale nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się podczas jednego z ostatnich występów w Nowym Orleanie. Holly Maniatty jest tłumaczem język migowego i kobieta naprawdę włożyła całe swoje serce w pracę. W internecie robi furorę nagranie, w którym widać, jak podczas „P.I.M.P.” kobieta energetycznie buja się w rytm muzyki i tłumaczy tekst utworu na język migowy.

Zobaczcie ją w akcji:

W konsekwencji tłumaczka skradła show i jak widać sporo osób nagrywało właśnie ją, a nie rapera. Zobaczcie również wideo wykonane podczas utworu „All I Do Is Win”:

Patrząc na komentarze pod tymi filmikami można stwierdzić jedno - kobieta naprawdę kocha taką muzykę całym swoim sercem. Miło jest popatrzeć na takie osoby pełne pozytywnej energii.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.