To koniec Genesis!

Magda Słomka
17.11.2014 13:21
To koniec Genesis! Fot. facebook.com

Phil Collins nie pozostawia złudzeń: Genesis już nigdy nie zagra w klasycznym składzie. Dlaczego?

Jeśli myśleliście, że macie szansę posłuchać na żywo kawałka „The Carpet Crawlers” wykonywanego przez oryginalny skład grupy, myliliście się. Według Collinsa, nie ma już żadnych nadziei na powrót w wielkim stylu.

Pytanie o reaktywację pada często, a ja zastanawiam się, czy ludzie to sobie przemyśleli. Przecież nie ma opcji, żebyśmy pojawili się w ekipie, gdzie Peter Gabriel śpiewa, a ja jestem bębniarzem. Nie mogę już grać na perkusji, więc nie ma mowy. A nawet jeśli, Peter i tak nie będzie śpiewał „I Can't Dance”, „Invisible Touch” czy „Mama”. 

Dlaczego Phil nie może grać już na bębnach? Muzyk odłożył na dobre swoje talerze, ponieważ uszkodzenie nerwu łokciowego oznacza, że nie może utrzymać w ręku pałki... Dlaczego Gabriel nie zaśpiewa? Według Phila Collinsa, muzyk po prostu nie będzie chciał wykonywać utworów, które zespół napisał po jego odejściu w 1975 roku.

To już koniec tej historii...

Ostatni album nagrany wspólnie przez Petera Gabriela, Phila Collinsa, Mike’a Rutherforda, Steve’a Hacketta i Tony’ego Banksa to „The Lamb Lies Down on Broadway” z listopada 1974 roku.

Przypomnijcie sobie jak to było kiedyś!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.