To koniec klubu, w którym zastrzelono Dimebaga Darrella. Nie uwierzycie, co powstanie w tym miejscu

10.06.2021 15:15
Dimebag Darrell z Pantery Fot. shutterstock.com

Władze miasta zdecydowały, co stanie się z terenem klubu, w którym zastrzelono Dimebaga Darrella.

8 grudnia 2004 roku podczas koncertu Damageplan w Alrosa Villa w Columbus w stanie Ohio doszło do tragedii. 25-letni Nathan Gale zastrzelił cztery osoby, wśród których znalazł się gitarzysta Dimebag Darrell. Klub Alrosa Villa działał ponad 45 lat, a teraz właśnie w tym miejscu powstaną... tanie mieszkania.

Polecamy

To koniec klubu, w którym zastrzelono Dimebaga Darrella. Nie uwierzycie, co powstanie w tym miejscu

Teren klubu został wystawiony na sprzedaż za 1,295 milionów dolarów w grudniu 2019. Jak podaje Columbus Dispatch, w tym miejscu powstaną tanie mieszkania, o czym zdecydowały już władze. Na budowę przeznaczonych zostanie 2,175 milionów dolarów. W sumie powstanie 180 mieszkań w 3-4 piętrowych budynkach.

Dimebag Darrell zginął na miejscu w klubie po otrzymaniu trzech strzałów w głowę. Sprawca Nathan Gale został zastrzelony przez oficera policji w Columbus, Jima Niggemeyera. Tragedia zostawiła poważne ślady na psychice funkcjonariusza: po zdiagnozowaniu u niego zespołu stresu pourazowego został zmuszony do złożenia rezygnacji.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.