Tom Araya śpiewa swojej wnuczce piosenkę z Minionków

Joanna Chojnacka
09.11.2018 15:02
Tom Araya śpiewa swojej wnuczce piosenkę z Minionków Fot. Katie Darby/Invision/AP/East News

Córka Toma Arayi opowiedziała, jakim jest dziadkiem. Zdradziła, że wokalista Slayera często śpiewa wnuczce utwory z bajek.

Gdy znani wokaliści metalowi schodzą ze sceny, nie tylko zmywają makijaż oraz zdejmują z siebie ciężkie skóry i ozdobne łańcuchy. Wracają także do swoich rodzin, gdzie są zwykłymi mężami i ojcami. Na co dzień wrzeszczący w grupie Slayer, Tom Araya poza muzyką kocha także swoją wnuczkę, której śpiewa równie chętnie, co fanom. Zmienia tylko nieco repertuar ;) 

Tom Araya śpiewa wnuczce piosenki z bajek

Córka Toma Arayi, Ariel zdradziła w wywiadzie, jak niewiele z agresywnego na scenie wokalisty zostaje w jej ojcu, gdy ten spotyka się ze swoją wnuczką. Mała Leontina uwielbia, gdy dziadek śpiewa jej piosenki z bajek, co Araya robi często z nieukrywaną radością. Poza swoimi ulubionymi melodiami z dzieciństwa nuci wnuczce także utwory z nowych produkcji takich jak Minionki. Jedna z ulubionych kompozycji dziewczynki w wykonaniu dziadka to "Happy Together" z repertuaru The Turtles. Ariel opowiada, jak reaguje na piosenkę jej córeczka:

Gdy Tom śpiewa, Leontina śmieje się i wysyła mu pocałunki. Ma wtedy oczy wielkie, jak lalka.

Wygraj bilety na koncert Slayera w Polsce

Slayer ponownie zagra koncert w Polsce jeszcze w 2018 roku. 27 listopada w ramach pożegnalnej trasy grupa odwiedzi łódzką Atlas Arenę. Na scenie pojawi się też Lamb of God, Anthrax i Obituary. Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze biletów na to wydarzenie, mamy konkurs. Rozdajemy aż 18 pojedynczych wejściówek na zbliżający się koncert.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.