Tom Araya wystąpi w horrorze

Urszula Drabińska
24.11.2014 10:35
Tom Araya wystąpi w horrorze Fot. facebook.com/josh.vargas.796

Nie tylko on, lecz także Randy Blythe z Lamb of God i David Vincent z Morbid Angel złapali filmowego bakcyla. Jaki koszmar szykują?

Wszystkich trzech muzyków już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w „Hairmetal Shotgun Zombie Massacre: The Movie”. Jak zapowiada się ten film?

Pewien zespół metalowy stara się odnaleźć swoją tożsamość – postanawia nagrać swój pierwszy długogrający krążek w przerażającej chatce pośrodku cieszącego się złą sławą cmentarza. Jest zioło, kokaina i alkohol.

Muzycy schodzą do piwnicy domu i nieświadomie umożliwiają demonom zawładnięcie wszystkimi zwłokami spoczywającymi na cmentarzu. Muszą pokonać hordy zombie i przetrwać noc, ale z nagrania płyty i tak nie rezygnują…

Gwiazdom metalu przypadły epizodyczne role. Posłuchajcie, jakim mięsem do zespołu na scenie rzucać będą Randy Blythe z Lamb of God i David Vincent z Morbid Angel.

Nie wiemy jeszcze, w jakim charakterze w horrorze pojawi się Tom Araya.

Film reżyseruje Josh Vargas, który wcześniej stworzył teledyski m.in. dla Down czy Philipa Anselmo & the Illegals. Przykłada się co niemiara – zabiegał 11 lat o nakręcenie tego horroru. Na Facebooku podzielił się kilkoma zdjęciami i filmem.

guitar-gun

Wszyscy fani horrorów (i metalu) przebierają z niecierpliwości nóżkami?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.