Tom Morello: Zack de la Rocha jest jednym z największych frontmanów wszech czasów

Aleksandra Degórska
13.01.2017 13:26
Tom Morello: Zack de la Rocha jest jednym z największych frontmanów wszech czasów Fot. East News

Czy jest cień szansy na to, że wokalista wystąpi razem z Prophets of Rage? Gitarzysta nie odrzuca takiej możliwości!

Fani liczyli na powrót Rage Against The Machine, ale zamiast tego narodziła się nowa supergrupa Prophets of Rage powstała w maju 2016 roku. Zespół tworzą Tom Morello, Tim Commerford, Brad Wilk, Chuck-D z Public Enemy oraz B-Real z Cypress Hill. Pierwszy koncert kapeli odbył się w Whisky A Go Go 31 maja 2016 roku.

Jak więc widać w zespole nie pojawił się Zack de la Rocha, który dał swoje „błogosławieństwo” nowej supergrupie. Wokalista jednak nie spoczywa na laurach i wyda w 2017 roku solowy krążek. Dotychczas poznaliśmy utwór „Digging For Windows”.

Tom Morello przy okazji jednego z wywiadów wypowiedział się na temat wokalisty, którego bardzo wysoko ocenia:

Zack jest jednym z największych frontmanów i tekściarzy wszech czasów. Jest on niezwykłym artystą jak żaden inny, może James Brown jest dla niego pewną konkurencją, a może i nie! Według mnie jest najlepszy i życzę mu wszelkiej pomyślności w tym co chce robić na swojej drodze.

Czy zatem możemy liczyć, że Zack de la Rocka pojawi się na scenie razem z Prophets of Rage?

Nie wiem, ale jest bardzo mile widziany!

Nowa supergrupa już nieraz gościła znane osobowości na swojej scenie, jak chociażby Dave'a Grohla. Czas zatem pokaże, jak rozwinie się sytuacja.

Natomiast pewnym jest to, że Prophets of Rage zagra przed polską publicznością. Występ odbędzie się w ramach festiwalu Open'er Festival 2017 i supergrupa wystąpi 30 czerwca 2017 roku.

Chcielibyście, żeby Zack de la Rocha pojawił się na jednej scenie z Prophets of Rage?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.