21.06.2019 13:30

Tom Morello napisał wzruszającą wiadomość do Dave'a Mustaine'a o jego chorobie

Niedawno świat obiegła informacja o tym, że lider Megadeth - Dave Mustaine zachorował na raka. Tom Morello postanowił wesprzeć kolegę w trudnych chwilach.

Dave Mustaine
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

W połowie czerwca 2019 roku Dave Mustaine podzielił się z fanami tragicznymi wieściami o jego zdrowiu. Muzyk napisał na swoich mediach społecznościowych, że ma raka krtani, co dla nikogo - ale dla wokalisty szczególnie - nie jest najlepszą wiadomością. Muzyk zadeklarował, że będzie walczył z chorobą, a David Ellefson, basista Megadeth podkreślił, że cały zespół wierzy, że ich lider wyzdrowieje.

Tom Morello napisał wiadomość do Dave'a Mustaine'a

Mustaine to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych postaci w świecie metalu. Nic dziwnego, że wieści o jego chorobie bardzo szybko się rozniosły, a muzycy zaczęli masowo publikować posty i słowa wsparcia dla kolegi.

Tom Morello
Tom Morello
Przeczytaj także Tom Morello rzucił w widownię telefonem fana, który chciał sobie z nim zrobić zdjęcie na scenie

Do grona przyjaciół wspierających Rudego dołączył także Tom Morello, znany między innymi z formacji Rage Against The Machine. Muzyk opublikował zdjęcie Mustaine'a na swoim Instagramie i umieścił pod nim wzruszający podpis.

"

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, Dave. Love Peace Sells. Jesteś jedyną osobą w upadłej cywilizacji zachodniej, która pozostaje inteligentnym człowiekiem.

Nauczyłem się od Ciebie czym jest mizoginizm i słuchałem Twoich krytycznych opinii o kapelach z naszego środowiska. "

Zobacz też: Metallica wyrzuciła Dave'a Mustaine'a, bo pisał utwory o seksie? Tak twierdzi Lars

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Tom Morello Dave Mustaine