Tom Morello napisał wzruszającą wiadomość do Dave'a Mustaine'a o jego chorobie

Joanna Chojnacka
21.06.2019 13:30
Tom Morello napisał wzruszającą wiadomość do Dave'a Mustaine'a o jego chorobie Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Niedawno świat obiegła informacja o tym, że lider Megadeth - Dave Mustaine zachorował na raka. Tom Morello postanowił wesprzeć kolegę w trudnych chwilach.

W połowie czerwca 2019 roku Dave Mustaine podzielił się z fanami tragicznymi wieściami o jego zdrowiu. Muzyk napisał na swoich mediach społecznościowych, że ma raka krtani, co dla nikogo - ale dla wokalisty szczególnie - nie jest najlepszą wiadomością. Muzyk zadeklarował, że będzie walczył z chorobą, a David Ellefson, basista Megadeth podkreślił, że cały zespół wierzy, że ich lider wyzdrowieje.

Tom Morello napisał wiadomość do Dave'a Mustaine'a

Mustaine to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych postaci w świecie metalu. Nic dziwnego, że wieści o jego chorobie bardzo szybko się rozniosły, a muzycy zaczęli masowo publikować posty i słowa wsparcia dla kolegi.

Przeczytaj także

Do grona przyjaciół wspierających Rudego dołączył także Tom Morello, znany między innymi z formacji Rage Against The Machine. Muzyk opublikował zdjęcie Mustaine'a na swoim Instagramie i umieścił pod nim wzruszający podpis.

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, Dave. Love Peace Sells. Jesteś jedyną osobą w upadłej cywilizacji zachodniej, która pozostaje inteligentnym człowiekiem.

Nauczyłem się od Ciebie czym jest mizoginizm i słuchałem Twoich krytycznych opinii o kapelach z naszego środowiska.

Zobacz też: Metallica wyrzuciła Dave'a Mustaine'a, bo pisał utwory o seksie? Tak twierdzi Lars

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.