23.04.2020 15:49

Tomasz Karolak nagrał piosenkę, by walczyć z koronawirusem. Posłuchaj "Za nowy lepszy dzień" [WIDEO]

Sprawdźcie, jak możecie wesprzeć akcję charytatywną, by pomóc medykom w walce z koronawirusem. 

Tomasz Karolak z singlem Za Nowy Lepszy Dzień
foto: kadr z wideo "Za Nowy Lepszy Dzień"

Aktor podzielił się nowym utworem zatytułowanym "Za nowy lepszy dzień". Twórcami piosenki są Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska. Tomasz Karolak swoim nowym utworem inicjuje akcję #ZaNowyLepszyDzień i jednocześnie zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z panującą pandemią koronawirusa.

Tomasz Karolak nagrał piosenkę, by walczyć z koronawirusem. Posłuchaj "Za nowy lepszy dzień" [WIDEO]

Tomasz Karolak tak wypowiedział się o nowym singlu:

"

Piosenkę "Za Nowy Lepszy Dzień" nagrałem w ubiegłym roku. Miała mieć swoją premierę w kolejnym sezonie serialu „39 i pół tygodnia”. Zważywszy na obecną sytuację postanowiłem udostępnić ten szczególny i bardzo bliski mi kawałek już teraz. "

Posłuchajcie, jak prezentuje się ten utwór:

Koncert
Koncert
Przeczytaj także W Ciechanowie rusza sezon koncertowy. Miasto wymyśliło, jak je zorganizować

Podoba Ci się singiel Tomasza Karolaka?

Premierze utworu towarzyszy zbiórka na rzecz Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Na stronie sklep.musicart.pl dostępne są 2 wersje utworu w formie MP3, które można pobrać wpłacając dowolną kwotę na szczytny cel.

Tomasz Karolak zaproponował dla uczestników akcji magrodę:

"

Zbiórka pieniędzy potrwa do 24 maja i już w ostatnim tygodniu maja br. osiem najbardziej hojnych osób zapraszam na wspólną e-kolację ze mną oczywiście- ja stawiam! Każdej z 8 osób w tym samym czasie dostarczona zostanie kolacja na wskazany adres. O szczegółach poinformuję Was za pomocą swoich social mediów. "

Do akcji #ZaNowyLepszyDzień przyłączyło się grono przyjaciół Tomka, m.in. Weronika Książkiewicz, Maciej Musiał czy Adam Zdrójkowski, wspierając akcję nagranymi filmikami popierającymi inicjatywę aktora.

Zobacz także: Lady Gaga zebrała 35 milionów dolarów na walkę z koronawirusem

Tagi: Rock News