13.08.2020 15:05

Tomasz Komenda zareagował na utwór, który zadedykował mu Kazik [WIDEO]

Kazik Staszewski skomponował utwór do filmu o Tomaszu Komendzie. Bohater produkcji w poruszający sposób zareagował na dedykację muzyka.

Tomasz Komenda
foto: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Kazik Staszewski ponownie nie schodzi z ust mediów. Niedawno nagrał głośny utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który wywołał ogromne kontrowersje. Teraz muzyk stworzył kompozycję do filmu Jana Holoubka "25 lat niewinności".

Tomasz Komenda zareagował na utwór Kazika

Produkcja "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" trafi do kin 18 września tego roku. Film będzie opowiadał o prawdziwej historii chłopaka, który został bezpodstawnie oskarżony o brutalne morderstwo i spędził w więzieniu długie lata młodości.

Kazik Staszewski
Kazik Staszewski
Przeczytaj także Kazik zaprezentował nowy klip do utworu "Noże i pistolety". Znowu wywoła aferę?

Utwór Kazika cieszy się ogromną popularnością, a film jest jedną z najniecierpliwiej oczekiwanych premier tego roku. Staszewski wyraźnie przejęty historią zadedykował utwór w materiale TVN-u słowami:

"

Chciałem się zwrócić do Tomka Komendy osobiście. Twoja historia jest absolutnie, totalnie dramatyczna, taka, że brak mi słów. Jak ty to wszystko zniosłeś, przeżyłeś. Staję przed tobą w pełnej pokory postawie i mam nadzieję, że uścisnę ci twoją prawicę. "

Na nagraniu widać także Tomasza, który z ogromnym wzruszeniem i przejęciem obejrzał nagranie od Kazika. Wielokrotnie powtórzył, że nie wie, co powiedzieć i był wyraźnie pod wielkim wrażeniem tej niespodzianki.

Aresztowano Kazika
Aresztowano Kazika
Przeczytaj także Tak "aresztowali" Kazika na koncercie. Zobaczcie niezwykły happening [ZDJĘCIA]
Tagi: Rock News Kazik Staszewski