Tomasz Kot udaje wariata w klipie "Kłamiesz" duetu Martin Lange. Ten zespół namiesza na polskiej scenie muzycznej

07.05.2021 12:32
Tomasz Kot w klipie "Kłamiesz" grupy Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Martin Lange to nowy duet na polskiej scenie muzycznej, chociaż sami muzycy działają w branży prężnie od wielu lat. Posłuchajcie ich nowego kawałka.

Duet Martin Lange dał się poznać słuchaczom debiutując na początku roku singlem "Oddychaj". Teraz przyszła pora na teledysk do utworu "Kłamiesz", w którym w główną rolę brawurowo wcielił się Tomasz Kot.

Polecamy

Tomasz Kot udaje wariata w klipie "Kłamiesz" duetu Martin Lange. Ten zespół namiesza na polskiej scenie muzycznej

Michał Lange i Marcin Makowiec, czyli Martin Lange, w portfolio mają współpracę z Rosalie., Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów postanowili w końcu skupić się na własnym materiale. Posłuchajcie, jak brzmi singiel "Kłamiesz", do którego powstał teledysk w nowopowstałym klubie muzycznym Jassmine z Tomaszem Kotem:

Tomasz Kot tak wspomina pracę na planie "Kłamiesz":

Zarówno współpraca z zespołem, jak i praca na planie teledysku, to bardzo przyjemne wspomnienie. Byłem pod wrażeniem ogólnego ogarnięcia spraw przeróżnych, od artystycznych zaczynając, na logistycznych kończąc, a Maciek Bierut jest fantastycznym reżyserem. Dziękuję tez Michałowi Gerlachowi za niezwykle inspirującą choreografię. Wszyscy się bardzo starali, byłem i widziałem.

Natomiast duet Martin Lange zdradził, że "Kłamiesz" to ukłon w stronę tanecznego rocka z lat 70. z nowoczesnym podejściem:

Najpierw pojawiła się w naszych głowach energetyczna perkusja, zaraz po niej wkręcił się hipnotyczny basowy riff. Złamaliśmy ten układ charakternymi gitarami i rozedrganym synthem. W taki sposób powstał instrumental, który okazał się idealnym nośnikiem historii o wewnętrznym mentalnym pojedynku, uwolnieniu się od toksycznej przeszłości i dojrzewaniu do decyzji, by wreszcie żyć w zgodzie ze sobą.

Posłuchajcie również pierwszego singla duetu Martin Lange:

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.