Tomasz Kot wystąpił z The Chemical Brothers na festiwalu Glastonbury

01.07.2019 08:38
Tomasz Kot wystąpił z The Chemical Brothers na festiwalu Glastonbury Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Podczas Glastonbury Festival 2019 odbył się koncert zespołu The Chemical Brothers. Jedną z atrakcji występu były wizualizacje, w których wystąpił Tomasz Kot.

Od 26 do 30 czerwca 2019 roku trwała kolejna edycja Glastonbury Festival -  jeden z największych na świecie festiwali muzycznych odbywający się w pobliżu wsi Pilton w hrabstwie Somerset w Anglii. Impreza to nie tylko okazja do posłuchania na żywo rockowych i alternatywnych wykonawców z całego świata, ale również miejsce dla miłośników sztuki współczesnej. Podczas Glastonbury granica między gatunkami potrafi się zatrzeć, czego przykładem był koncert zespołu The Chemical Brothers, z gościnnym udziałem Tomasza Kota.

Tomasz Kot na Glastonbury z The Chemical Brothers

Na Instagramie Karoliny Korwin-Piotrowskiej pojawiły się zdjęcia, ukazujące fragment wizualizacji, prezentowanych podczas koncertu The Chemical Brothers. Wystąpił w nich gwiazdor "Zimnej wojny", który pełnił rolę narratora wydarzenia.

Okazuje się, że Kot dostał od zespołu propozycję wzięcia udziału w tworzeniu wizualizacji. Aktor się zgodził i polski akcent zaskoczył osoby obecne na Glastonbury. Wideo z Kotem było wyświetlane podczas jednej z piosenek The Chemical Brothers.

Oczywiście sukces Kota to nie tylko zasługa jego wielkiego talentu. Po ogromnej popularności nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego aktor stał się rozpoznawalny za granicą. Na swoim koncie ma udział w serialu BBC "World on Fire". Wystąpi też jako Nikola Tesla w amerykańskiej kinowej biografii genialnego wynalazcy. Był również brany pod uwagę do roli jednego z głównych bohaterów nadchodzącego filmu Marvela, jako złoczyńca w nowym "Bondzie".

Przeczytaj także

Wygląda na to, że na Tomasza Kota prawdziwa kariera dopiero czeka. Nie wykluczone, że po premierze filmu o Tesli podbije Hollywood, a dzięki występowi z The Chemical Brothers, wejdzie we współpracę z kolejną grupą muzyczną.

Zobacz też: Tomasz Kot i syn Arnolda Schwarzeneggera zagrają w thrillerze science fiction "Warning"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.