Tommy Lee zdradził, który narkotyk jest jego ulubionym. Co wybrał perkusista?

04.10.2019 09:40
Tommy Lee zdradził, który narkotyk jest jego ulubionym. Co wybrał perkusista? Fot. . FaceToFace/REPORTER/MediaPunch/East News

Motley Crue to zespół, którego członkowie mają na swoim koncie masę skandali. Perkusista kapeli zdradził, który narkotyk lubi najbardziej. 

Członkowie Motley Crue słynęli ze swojego imprezowego trybu życia. W latach 80. muzycy byli wierni hasłu "sex, drugs & rock n' roll". Nikki Sixx przedawkował heroinę nie raz, Tommy Lee uwielbiał kokainę, a Vince Neil w trakcie trzydniowej imprezy spowodował wypadek, w którym życie stracił jego przyjaciel i członek Hanoi Rocks. Większość członków zespołu zrezygnowała z imprezowego trybu życia jednak Tommy Lee nie przestaje się bawić. Muzyk zdradził, który narkotyk ceni najbardziej. 

Tommy Lee zdradził, który narkotyk jest jego ulubionym. Co wybrał perkusista? 

Jak podaje portal Louder Sound, Tommy Lee wybrał narkotyk, który obecnie należy do jego ulubionych. Domyślacie się, co wytypował członek Motley Crue? 

K*rwa, lubię palić zioło. Ale takie porządne - bardziej sativa niż indica. Nie lubię jarać trawy, a później wchodzić do pokoju i zastanawiać się, co do k*rwy ja tu robię, jakbyś być nawalony. Lubię mieć kontrolę, a zioło potrafi być w tych czasach cholernie mocne. Może Cię rozłożyć. Nie podoba mi się to. 

Przeczytaj także

Z wywiadu, którego udzielił muzyk, można się dowiedzieć również, że pierwszą miłością perkusisty była Farrah Fawcett. Artysta miał nawet jej plakat, na którym pozowała w czerwonym stroju kąpielowym. Tommy Lee obchodził 57. urodziny 3 października 2019 roku. 

Zobacz także: Najbardziej szalone historie Tommy'ego Lee i Nikkiego Sixxa

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.