Tommy Lee i jego narzeczona już nagrali sekstaśmę. Czy nagranie zostanie upublicznione?

Aleksandra Degórska
07.06.2018 14:34
Tommy Lee i jego narzeczona już nagrali sekstaśmę. Czy nagranie zostanie upublicznione? Fot. kadr z wideo

31-letnia narzeczona perkusisty Motley Crue zdradziła, że para nieco zaszalała w domowym zaciszu przed kamerą...

Tommy Lee zasłynął nie tylko jako muzyk Motley Crue, ale również głośno się o nim zrobiło, gdy na jaw wyszły sekstaśmy z Pamelą Anderson. Para pobrała się w 1995 roku i ma dwójkę dzieci. Do afery doszło w 1998 roku, gdy okazało się, że ktoś ukradł ich sekstaśmy i obiegły one świat. Sprawa trafiła do sądu i para dostała spore odszkodowanie od firmy, która rozpowszechniła nagranie.

Obecnie 55-letni Tommy Lee oświadczył się 31-letniej Brittany Furlan. Para ma zamiar wziąć ślub w nadchodzące walentynki.

Tommy Lee: czy będzie nowa sekstaśma?

W jednym z wywiadów zapytano kobietę, czy historia się powtórzy i para zamierza nagrać sekstaśmy, w końcu z tego też jest znany perkusista. Furlan odpowiedziała w następujący sposób:

Oczywiście, że jest z tego znany. Już nagraliśmy sekstaśmy, ale nie zostaną wydane.

Para lubi wywoływać kontrowersje - Tommy Lee wrzucił nawet wspólne zdjęcie, by spowodować plotki dotyczące tego, że para wzięła potajemnie ślub.

Muzyk Motley Crue pobity przez syna

Nie obyło się też bez przykrych informacji z obozu muzyka Motley Crue - Tommy Lee pokłócił się ze swoim 21-letnim synem Brandonem o komentarz skierowany w stronę jego matki, Pameli Anderson. W konsekwencji doszło do bójki i perkusista stracił nawet przytomność przez uderzenie w twarz.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.