10.12.2018 15:53

Tommy Lee i jego narzeczona pojawili się w dokumencie Netfliksa o celebrytach w social mediach

Para lubi pokazywać kulisy swojego życia w mediach społecznościowych. Nic zatem dziwnego, że Tommy Lee i jego narzeczona wypowiedzieli się na ten temat w specjalnym dokumencie dostępnym na Netfliksie.

Tommy Lee (Motley Crue) z narzeczoną
foto: Ivan Nikolov / WENN.com/agefotostock/East News

Tommy Lee, jak na celebrytę przystało, lubi chwalić się prywatnym życiem - szczególnie pokazywać wspólne fotografie z 31-letnią Brittany Furlan. Para ma zamiar wziąć ślub w nadchodzące walentynki i już nagrała wspólną sekstaśmę. Oboje są aktywni w social mediach, zatem idealnie pasują do nowego dokumentu Netfliska zatytułowanego "The American Meme".

Tommy Lee i jego narzeczona w dokumencie Netfliksa "The American Meme"

Film pokazuje znanych celebrytów, którzy opowiadają o tym, jak social media wpłynęły na ich życie. Za reżyserię odpowiedzialny jest Bert Marcus, zaś producentką dokumentu jest Paris Hilton. W filmie, który ukazał się na Netfliksie 7 grudnia 2018, możemy zobaczyć wzloty i upadki celebrytów w social mediach. Na ten temat wypowiedziała się również narzeczona Tommy'ego Lee, Brittany Furlan.

foto: kadr z wideo

Brittany Furlan opowiedziała o tym, jak stała się influncerką i w jej opowieści oczywiście nie mogło zabraknąć też Tommy'ego Lee. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer dokumentu zdominowanego przez Paris Hilton (w końcu nie bez przyczyny została producentką filmu):

Złe relacje Tommy'ego Lee z synem

Można się łatwo domyślić, że pewne fakty mogą zostać pominięte w filmie, jak chociażby sprzeczka Tommy'ego Lee z 21-letnim synem. Muzyk pokłócił się z nim o komentarz skierowany do jego matki, Pameli Anderson. W konsekwencji doszło do bójki i perkusista stracił przytomność przez uderzenie w twarz. Panowie zaczęli potem przepychać się w social mediach i doszło nawet do tego, że syn zaproponował Tommy'emu Lee pójście na odwyk. 

Natomiast fani Motley Cure mają powody do radości - Vince Neil zdradził, że film biograficzny o Motley Crue ukaże się na Netfliksie już 22 marca 2019. Obraz "The Dirt" jest adaptacją książki o tym samym tytule, która opisywała dzieje kapeli w latach 80., czyli czasach ich największej popularności. W produkcji zagrała również narzeczona Tommy'ego Lee.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motley Crue