19.06.2020 14:08

Tommy Lee z Motley Crue przerwał wywiad. "Miałam go pytać o przepis na ciasteczka?"

Tommy Lee członek kontrowersyjnej grupy Motley Crue zdenerwował się podczas jednego z ostatnich wywiadów. Przerwał rozmowę zaledwie po dwóch pytaniach.

Tommy Lee
foto: 0000554/Reporter

Grupa Motley Crue odzyskała zainteresowanie mediów na całym świecie po premierze głośnego filmu "The Dirt". Produkcja, która pojawiła się na Netfliksie obnażyła zwyczaje gwiazd rocka i potwierdziła wszystkie stereotypy, które od lat krążą wokół tego rozrywkowego zawodu. Jednak członkowie grupy poza szaleństwami, przykładają się także do tworzenia nowej muzyki.

Tommy Lee z Motley Crue przerwał wywiad po dwóch pytaniach

Tommy Lee, perkusista Motley Crue aktualnie skupił się na karierze solowej i wkrótce wyda kolejną płytę. Album ma ukazać się w październiku, dlatego artysta coraz częściej pojawia się w mediach, udziela wywiadów i promuje krążek na wszystkie możliwe sposoby. Jedną z rozmów odbył w australijskim radiu. Jednak była znacznie krótsza, niż się spodziewał.

Tommy Lee
Tommy Lee
Przeczytaj także Tommy Lee zdradził, który narkotyk jest jego ulubionym. Co wybrał perkusista?

Jess Eva, prowadząca "Moonman in the Morning" zamiast o płytę postanowiła wypytać o życie prywatne muzyka. W innych okolicznościach artysta pewnie odpowiedziałby zdawkowo i poprosił o przejście do tematów zawodowych, jednak dziennikarka przekroczyła granice.

Być może Eve wydawało się, że z postacią taką jak Tommy Lee można rozmawiać o wszystkim i poruszyć każdy temat uznawany za tabu, kobieta jednak się przeliczyła. Jedno z pierwszych pytań jakie zadała, dotyczyło byłych partnerek Lee. Dziennikarka wymieniła kilka z nich w tym Pamelę Anderson, Pink czy Naimi Campbell i spytała, która z kochanek muzyka była najlepsza.

Posłuchaj podcastu

Muzyk nie krył swojej irytacji. Eve nie dostała odpowiedzi na swoje niedelikatne pytanie. Rockman rzucił słuchawką i zakończył tym samym wywiad.

Jak podaje mediaweek.com, prezenterka nie rozumiała wzburzenia artysty. Podkreślała:

"

O co miałam go zapytać? O jego ulubiony przepis na ciasteczka czekoladowe? "

Po negocjacjach, Tommy Lee dał się namówić na kontynuowanie wywiadu z opóźnieniem.

Google
Google
Przeczytaj także Którzy artyści byli najczęściej wyszukiwani w Google w 2019? Na szczycie rockowe zespoły
Tagi: Rock News Motley Crue