08.03.2018 11:19

Tommy Lee z Mötley Crüe został pobity przez syna. 21-latek uciekł przed policją

Perkusista kapeli wyznał, że został zaatakowany przez syna wieczorem 5 marca 2018. O co mogli się pokłócić?

Tommy Lee z Mötley Crüe został pobity przez syna. 21-latek uciekł przed policją
foto: AdMedia / Splash News/EAST NEWS

Wszystko zaczęło się, gdy Tommy Lee udostępnił zdjęcie na Instagramie, które wywołało burzę. Nic dziwnego, że perkusista skasował wkrótce fotografię. Na zdjęciu pokazał bowiem krwawiącą wargę z takim opisem:

"

Moje serce jest złamane. Możesz dać swoim dzieciom wszystko, o czym tylko mogli marzyć i nadal mogą to wykorzystać przeciwko tobie. "

Muzyk Motley Crue pobity przez syna

Muzyk pokłócił się ze swoim 21-letnim synem Brandonem. Jego matką jest Pamela Anderson. Portal TMZ podał informację, że do bójki doszło, gdy Tommy Lee był pijany, ale muzyk temu zaprzeczył:

"

Moja narzeczona i ja byliśmy w łóżku, gdy mój syn wpadł do pokoju i mnie zaatakował. Powiedziałem, żeby opuścił dom, a on mnie uderzył, straciłem przytomność. Uciekł przed policją, tak wygląda prawda. "

Do zajścia doszło 5 marca 2018 roku, Lee trafił do szpitala jeszcze tej samej nocy. Muzyk jest zaręczony z 31-letnią Brittany Furlan, która tak skomentowała ten wypadek:

"

Przemoc nigdy nie jest wyjściem, w żadnej sytuacji. Ludzie muszą się nauczyć rozmawiać, a nie uderzać pięścią. To nie jest konieczność i nie rozwiązuje niczego. "

Co ciekawe ostatnio Pamela Anderson poruszyła temat przemocy ze strony Tommy'ego Lee w programie Piersa Morgana. Do sytuacji doszło w 1998 roku, muzyk został skazany na 6 miesięcy więzienia.

Lee skomentował wywiad Pameli w następujący sposób na Twitterze:

"

Myślę, że powinna znaleźć sobie inny temat do rozmów, aniżeli nadal prać stare brudy. Nic ciekawego się u niej nie dzieje, więc robi to dla atencji. Podpisano „Znęcacz” (do którego codziennie wypisuje i prosi, by do niej wrócił) "

TMZ twierdzi, że sprzeczka pomiędzy Lee, a jego synem była spowodowana właśnie przez ten komentarz.

Film o Motley Crue

Produkcja zatytułowana „The Dirt” powstaje na podstawie książki pod tym samym tytułem i za film odpowiedzialna jest platforma Netflix. Perkusistę zespołu Tommy'ego Lee zagra raper Machine Gun Kelly, natomiast Douglas Booth wystąpi jako basista Nikki Sixx. We frontmana Vince'a Neil'a wcieli się znany z serialu „The Punisher” Daniel Webber, zaś Iwan Rheon pojawi się jako Mick Mars.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motley Crue