Tony Iommi wspiera Jamesa Hetfielda: "Dobrze, że poprosiłeś o pomoc"

02.10.2019 13:11
Tony Iommi wspiera Jamesa Hetfielda: "Dobrze, że poprosiłeś o pomoc" Fot. Andrzej Banas/Polska Press/East News

Wielu muzyków jest myślami z Jamesem Hetfieldem, który wybrał się na odwyk. Również gitarzysta Black Sabbath mocno wspiera swojego przyjaciela.

Pod koniec września 2019 Metallica zaskoczyła swoich fanów informacją o odwołaniu trasy po Australii i Nowej Zelandii. Powodem takiej decyzji okazał się problem Jamesa Hetfielda, który postanowił wybrać się na terapię odwykową. Muzyk był już na odwyku w 2001 roku, o czym opowiedział 3 lata później w dokumencie "Some Kind Of Monster". Gdy tylko Metallica poinformowała o problemach Hetfielda, wielu muzyków postanowiła wesprzeć kolegę z branży. Muzycy m.in. Guns N' Roses czy Slipknota postanowili dodać otuchy artyście.

Tony Iommi wspiera Jamesa Hetfielda: "Dobrze, że poprosiłeś o pomoc"

Gitarzysta Black Sabbath, Tony Iommi, postanowił podzielić się wspólnym zdjęciem z Jamesem Hetfieldem i wesprzeć frontmana Metalliki w walce z uzależnieniem:

Życzę wszystkiego najlepszego Jamesowi Hetfieldowi. Dobrze, że poprosiłeś o pomoc - myślę dużo o tobie i życzę powodzenia w walce z uzależnieniem. Czekam niecierpliwie na twój szybki powrót.

Ostatnio sporo się mówi o depresji oraz uzależnieniach, które doprowadziły wiele osób do myśli samobójczych. Ważne jest, by w takich momentach nie bać się rozmawiać o swoich problemach i szukać pomocy u bliskich oraz w odpowiednich instytucjach.

Przeczytaj także

Były basista Metalliki, Ron McGovney, opublikował post w mediach społecznościowych, wyznając, że sam przeszedł walkę z nałogiem i chętnie pomoże Hetfieldowi, jeśli ten będzie potrzebować od niego wsparcia.

Zobacz także: Były basista Metalliki zaoferował pomoc Jamesowi Hetfieldowi w walce z nałogiem 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.