Tony Iommi wspiera Jamesa Hetfielda: "Dobrze, że poprosiłeś o pomoc"

02.10.2019 13:11
Tony Iommi wspiera Jamesa Hetfielda: "Dobrze, że poprosiłeś o pomoc" Fot. Andrzej Banas/Polska Press/East News

Wielu muzyków jest myślami z Jamesem Hetfieldem, który wybrał się na odwyk. Również gitarzysta Black Sabbath mocno wspiera swojego przyjaciela.

Pod koniec września 2019 Metallica zaskoczyła swoich fanów informacją o odwołaniu trasy po Australii i Nowej Zelandii. Powodem takiej decyzji okazał się problem Jamesa Hetfielda, który postanowił wybrać się na terapię odwykową. Muzyk był już na odwyku w 2001 roku, o czym opowiedział 3 lata później w dokumencie "Some Kind Of Monster". Gdy tylko Metallica poinformowała o problemach Hetfielda, wielu muzyków postanowiła wesprzeć kolegę z branży. Muzycy m.in. Guns N' Roses czy Slipknota postanowili dodać otuchy artyście.

Tony Iommi wspiera Jamesa Hetfielda: "Dobrze, że poprosiłeś o pomoc"

Gitarzysta Black Sabbath, Tony Iommi, postanowił podzielić się wspólnym zdjęciem z Jamesem Hetfieldem i wesprzeć frontmana Metalliki w walce z uzależnieniem:

Życzę wszystkiego najlepszego Jamesowi Hetfieldowi. Dobrze, że poprosiłeś o pomoc - myślę dużo o tobie i życzę powodzenia w walce z uzależnieniem. Czekam niecierpliwie na twój szybki powrót.

Ostatnio sporo się mówi o depresji oraz uzależnieniach, które doprowadziły wiele osób do myśli samobójczych. Ważne jest, by w takich momentach nie bać się rozmawiać o swoich problemach i szukać pomocy u bliskich oraz w odpowiednich instytucjach.

Przeczytaj także

Były basista Metalliki, Ron McGovney, opublikował post w mediach społecznościowych, wyznając, że sam przeszedł walkę z nałogiem i chętnie pomoże Hetfieldowi, jeśli ten będzie potrzebować od niego wsparcia.

Zobacz także: Były basista Metalliki zaoferował pomoc Jamesowi Hetfieldowi w walce z nałogiem 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.