Tool i A Perfect Circle nie wydadzą albumów w 2017

Aleksandra Degórska
09.05.2017 10:33
Tool i A Perfect Circle nie wydadzą albumów w 2017 Fot. kadr z wideo

Maynard James Keenan kolejny raz rozczarował fanów, którzy już mają dosyć czekania na nowy materiał Toola. Co więcej nie usłyszymy na razie żadnych nowości od A Perfect Circle. Jak zatem dalej żyć?

Wszystko wskazywało na to, że 5. płyta Toola pojawi się już niebawem. Dowiedzieliśmy się bowiem, że muzycy przygotowali już nowe utwory, co więcej nawet usłyszeliśmy pierwsze dźwięki z nadchodzącego albumu. Zobaczyliśmy również zapowiedzi na Instagramie, ale oprócz tych „smaczków” nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych informacji.

Ostatnio serca fanów zaczęły bić szybciej, bo na Twitterze Toola pojawiło się zdjęcie z datą 24 czerwca 2017 roku, ale nie była to wcale data wydania nowego albumu, a termin koncertu. Czy jest cień szansy na to, że dożyjemy do momentu, gdy kapela w końcu wyda następcę płyty „10,000 Days”?

Będzie to ciężkie zadanie. Zarówno fani Toola, jak również A Perfect Circle, gdzie jak wiadomo udziela się Maynard James Keenan, muszą niestety obejść się smakiem. Dlaczego? Jeden z miłośników kapeli napisał na Twitterze zespołu, czy jest szansa na to, że A Perfect Citcle wyda w 2017 roku nowy album. Fan otrzymał odpowiedź, ale raczej oczekiwał czegoś innego.

Zespół bowiem odpisał, że to nieprawda.

Co natomiast z Toolem? Fan spytał się, czy jest chociażby szansa na nowy album kapeli... zespół odpowiedział również przecząco:

Na kolejne pytanie fana dotyczące tego, kiedy formacja wyda nowy krążek, bo przecież ostatnia płyta była 11 lat temu nie padła żadna odpowiedź.

To, że Tool nie wyda tak prędko płyty nie jest zaskoczeniem, ale Billy Howerdel z A Perfect Circle mówił o listopadzie 2017 jako prawdopodobnej dacie ukazania się kolejnego wydawnictwa. Co zatem dzieje się z Maynardem? Choć w sumie nigdy nie wiadomo czego należy się po nim spodziewać...

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.