08.12.2015 15:41

Tool ma dla Was świąteczny prezent

Nie możesz otworzyć swojego trzeciego oka? Może to kwestia nieodpowiedniego ubioru. Spróbuj w świątecznym swetrze od Toola!

Tool ma dla Was świąteczny prezent
foto: Scott Penner, CC BY-SA 2.0

Co robi Tool, kiedy nie nagrywa nowej płyty? Wypuszcza nową linię odzienia. Tak, tak, oczywiście nadal wierzymy, że Adam Jones i Maynard James Keenan pracują w pocie czoła nad nowym materiałem, abyśmy usłyszeli go jeszcze w tej dekadzie...

Na razie pozostaje nam tylko zawinąć się w ciepły sweter i udać do mrocznego kąta, w którym będziemy kontemplować ideę własnego ukrzyżowania i zgłębiać tajniki egipskiej mitologii, zagryzając je co jakiś czas jajkami szatana z tureckim haszyszem. Wszystko pięknie, ale skąd wziąć odpowiednie ciepłe ubranie?

Na szczęście mamy dla Was odpowiedź. Firma ThreadMeUp przygotowała świąteczny sweter Toola z oficjalnymi motywami graficznymi. Tylko on zapewni harmonię Waszej animie i animusowi.

Sweter w cenie 24 dolarów można kupić tylko przez dwa dni - 7 i 8 grudnia 2015 roku. Spójrzcie sami czy warto:

Tool-sweter

Jak nie zachwycić się tą idealnie wyważoną kompozycją, łączącą motywy z niemal wszystkich albumów Keenana i spółki? Człowiek, który jest za nią odpowiedzialny, musiał spożyć więcej ayahuascy niż Alex Grey podczas pracy nad oprawą graficzną „10,000 Days”. A może po prostu odezwał się do niego sam Bóg ze swoim „Faaip de Oiad”?

Taka kreacja jest dla Was zbyt odważna? Cóż, może jeszcze nie dorośliście do aż tak wysmakowanej symboliki. Polecamy w takim razie szarą i nudną czapkę z oficjalnego sklepiku Toola: shop.toolarmy.com. Wyróżnia się co prawda tylko logo zespołu, ale przynajmniej powinna być ciepła. Taka przyjemność to tylko 40 dolarów!

To nie pierwszy raz, kiedy Tool dba o nasze ciepło - wcześniej mieliśmy już okazję zaopatrzyć się w koce zespołu. Z kolei swoje świąteczne swetry wypuściły wcześniej m.in. Slayer, Metallica i Anthrax.

Jak Wam się podoba świąteczne ubranie Toola?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Tool