28.10.2014 11:10

Tool naprawdę nagrywa!

Coraz więcej informacji, coraz więcej domysłów. Tym razem zespół dał fanom w prezencie konkretny dowód na to, że coś się dzieje. A dzieje się dobrze...

Tool naprawdę nagrywa!
foto: materiały prasowe

Zapowiedzi zapowiedziami, ale dowody trzeba mieć. Zespół Tool od jakiegoś czasu dawał fanom nadzieję ogłaszając co chwila nagrania w studio. 

Aktywność grupy w serwisach społecznościowych bardzo nam się podoba, ponieważ możemy na bieżąco sprawdzać czy nie ściemniają. No i nie! Adam Jones, gitarzysta Toola, ponownie zaintrygował fanów umieszczając na Instagramie zdjęcie ze studia nagraniowego, na którym można zauważyć lidera grupy, Maynarda Jamesa Keenana z kolegami z zespołu...

tool instagram2

Tutaj nic nie jest przypadkiem, a wygłodniali fani, którzy już osiem lat czekają na nową płytę, snują teorie. Ponoć Maynard wchodzi do studia tylko wtedy, gdy prace nad albumem są już w zaawansowanym stadium. Czyżby sekcja instrumentalna była już gotowa? Keenan powiedział w tym roku:

"

Ja nie piszę muzyki. Moi koledzy z zespołu to robią, a ja czekam aż mi ją dostarczą. Mają skłonności do wracania do niektórych rzeczy po kilka razy. To długi proces. "

Jones ponownie otagował zdjęcie: #SmokeOnTheHorizon. Czyżby to była nazwa premierowego krążka?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Tool