Tool opublikował nowe logo i zapowiedź wyczekiwanej płyty [WIDEO]

Joanna Chojnacka
22.07.2019 13:58
Tool opublikował nowe logo i zapowiedź wyczekiwanej płyty [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Tool zapowiedział premierę nowego albumu na 30 sierpnia 2019 roku. Miesiąc przed wyczekiwaną datą, muzycy opublikowali jej teaser i nowe logo.

Ostatni album grupy Tool ukazał się w 2006 roku. Od tamtego czasu fani coraz mniej cierpliwie wyczekują następcy "10,000 Days". Muzycy, a w szczególności frontman formacji Maynard James Keenan, nie przejmują się tym za bardzo i chętnie trollują swoich wielbicieli oraz podsycają ich irytację. 

Tool opublikował nowe logo i zapowiedź płyty

Kiedy większość fanów Toola straciła już wszelkie nadzieje na nowy materiał od kapeli, muzycy wykonali dwa premierowe utwory na festiwalu Rockville. Po 13 latach muzycznego milczenia, artyści zaprezentowali kompozycję "Descending" oraz "Invincible". Nieco wcześniej na oficjalnym fanpage'u zespołu pojawiła się data premiery nowego albumu. I chociaż podobne przesłanki ukazywały się już w sieci wielokrotnie, tym razem wszystko wskazuje na to, że 30 sierpnia 2019 roku faktycznie doczekamy się nowego krążka od grupy Tool.

Przeczytaj także

Kolejny dowód muzycy opublikowali 22 lipca 2019 roku na swoim Twitterze. Pojawił się tam krótki i oszczędny w informacjach teaser zbliżającej się płyty. Widzimy na nim odświeżone, złote logo Toola oraz wyeksponowaną datę premiery nowego wydawnictwa. Cóż, pozostało nam tylko czekać.

Zobacz też: Tool po raz pierwszy pojawił się w serwisach streamingowych 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.