Tool po raz pierwszy pojawił się w serwisach streamingowych

Joanna Chojnacka
15.07.2019 11:04
Tool po raz pierwszy pojawił się w serwisach streamingowych Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Pierwsze demo Toola zadebiutowało w serwisach Apple Music, Google Play Music i na YouTubie.

Fani Toola czekają na nowy album zespołu już 13 lat. Zespół regularnie trolluje fanów, przekłada premierę płyty i gubi się w zeznaniach na temat nowego materiału w wywiadach. Jednak w sieci pojawia się coraz więcej przesłanek, że krążek faktycznie trafi wkrótce na sklepowe półki.

Tool w serwisach streamingowych

Najważniejszym znakiem dla fanów, na który wielbiciele Toola czekali długie lata był festiwal Rockville. Muzycy zagrali tam po raz pierwszy nowe utwory: "Descending" i "Invincible". Tym razem grupa zaczęła pojawiać się w serwisach streamingowych.

Przeczytaj także

Zwolennicy słuchania muzyki za pomocą wygodnych aplikacji ubolewali, że w żadnym serwisie streamingowym nie ma Toola. Mogą oni odetchnąć z ulgą. Zespół udostępnił za pomocą Apple Music, Google Play Music i YouTube swoje pierwsze demo z 1991 roku. Co ciekawe płyta "72826" nie pojawiła się w jednym z najpopularniejszych katalogów cyfrowych na świecie - w serwisie Spotify. Fani formacji wnioskują, że pełna dyskografia pojawi się w streamingu po wydaniu nowego krążka.

Tool - kiedy premiera nowej płyty?

Na początku kwietnia 2019 roku Tool zmienił swoje zdjęcie w tle na Facebooku. Obok loga zespołu pojawiło się tajemnicze "MMXIX" - rzymski zapis daty 2019. Chociaż fotografia nie została w żaden sposób skomentowana przez grupę, to komentujący domyślili się, że chodzi o premierę nowego albumu. Domysły potwierdził koncert Toola w Birmingham w stanie Alabama 7 maja 2019 roku. Kapela potwierdziła wówczas, że wyda nowy krążek 30 sierpnia 2019 roku.

Zobacz też: Wokalista Tool opowiedział Sammy'emu Hagarowi o swojej technice wokalnej 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.