Tool po raz pierwszy pojawił się w serwisach streamingowych
Joanna Chojnacka
15.07.2019 11:04
Tool po raz pierwszy pojawił się w serwisach streamingowych Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Pierwsze demo Toola zadebiutowało w serwisach Apple Music, Google Play Music i na YouTubie.

Fani Toola czekają na nowy album zespołu już 13 lat. Zespół regularnie trolluje fanów, przekłada premierę płyty i gubi się w zeznaniach na temat nowego materiału w wywiadach. Jednak w sieci pojawia się coraz więcej przesłanek, że krążek faktycznie trafi wkrótce na sklepowe półki.

Tool w serwisach streamingowych

Najważniejszym znakiem dla fanów, na który wielbiciele Toola czekali długie lata był festiwal Rockville. Muzycy zagrali tam po raz pierwszy nowe utwory: "Descending" i "Invincible". Tym razem grupa zaczęła pojawiać się w serwisach streamingowych.

Przeczytaj także

Zwolennicy słuchania muzyki za pomocą wygodnych aplikacji ubolewali, że w żadnym serwisie streamingowym nie ma Toola. Mogą oni odetchnąć z ulgą. Zespół udostępnił za pomocą Apple Music, Google Play Music i YouTube swoje pierwsze demo z 1991 roku. Co ciekawe płyta "72826" nie pojawiła się w jednym z najpopularniejszych katalogów cyfrowych na świecie - w serwisie Spotify. Fani formacji wnioskują, że pełna dyskografia pojawi się w streamingu po wydaniu nowego krążka.

Tool - kiedy premiera nowej płyty?

Na początku kwietnia 2019 roku Tool zmienił swoje zdjęcie w tle na Facebooku. Obok loga zespołu pojawiło się tajemnicze "MMXIX" - rzymski zapis daty 2019. Chociaż fotografia nie została w żaden sposób skomentowana przez grupę, to komentujący domyślili się, że chodzi o premierę nowego albumu. Domysły potwierdził koncert Toola w Birmingham w stanie Alabama 7 maja 2019 roku. Kapela potwierdziła wówczas, że wyda nowy krążek 30 sierpnia 2019 roku.

Zobacz też: Wokalista Tool opowiedział Sammy'emu Hagarowi o swojej technice wokalnej 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.