06.08.2019 11:34

Tool udostępnił okładkę nowej płyty i zapowiedział kolejny utwór z "Fear Inoculum"

30 sierpnia 2019 roku ukaże się wyczekiwany album grupy Tool "Fear Inoculum". Muzycy zaprezentowali okładkę płyty i zapowiedzieli singiel.

Tool
foto: Antyradio.pl/Romana Makówka

Fani grupy Tool naprawdę mogą odetchnąć z ulgą. Lata oczekiwania na kolejny album studyjny formacji powoli dobiegają końca. Muzycy zdradzają coraz więcej szczegółów na temat nowej płyty, której premierę zapowiedzieli na 30 sierpnia 2019 roku. Piąty krążek Toola będzie nazywał się "Fear Inoculum", a na Instagramie zespołu pojawiła się charakterystyczna dla zespołu okładka nowego wydawnictwa.

Tool udostępnił okładkę "Fear Inoculum"

Grupa Tool za pośrednictwem Instagrama udostępniła okładkę najnowszego albumu w wersji 3D. Co więcej, muzycy poinformowali fanów, że już 7 sierpnia 2019 roku opublikują tytułowy singiel promujący płytę - "Fear Inoculum".

Tool
Tool
Przeczytaj także Adam Jones ujawnia szczegóły dotyczące najnowszego albumu Toola

Utwór będzie już trzecią nową kompozycją zaprezentowaną przez Toola. Muzycy podczas festiwalu Rockville zagrali po raz pierwszy numery "Descending" oraz "Invincible", które potem weszły na stałe do ich setlisty koncertowej. Na nowe kawałki fani Toola czekali aż 13 lat. 

Który nowy utwór Toola lepszy?

Zobacz też: Tool bije rekordy popularności na serwisach streamingowych 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Tool